Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rossz első randis szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz első randis szex után a nők miért hazudják, hogy jó volt? Ezek a nők érzelmileg annyira ki vannak égve / éhezve, hogy azt hiszik ezzel elősegítik a “komoly” kapcsolat kialakulását ?

Figyelt kérdés
Nyilván első alkalommal senkivel nem lehet jó a szex, hisz nem ismered a másik testét, igényeit stb. Ráadásul 99%-ban nem is segitenek a nők, hogy mit szeretnek, hogy szeretik. Én is tudom magamról,hogy béna vagyok mégis minden nő aki első alkalommal lefekszik velem azt hazudja hogy jó volt. Mire jó ez a hazugság ? Főleg azoktól akik még utána is találkozni szeretnének?

2021. jún. 17. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
#4 ahhoz kommunikálni kéne. El kéne mondani hogy mit csináljak jobban. Ha nem kapok rendes csak kamu visszajelzést attól nem lesz jobb később se
2021. jún. 17. 19:13
 12/61 A kérdező kommentje:
#5 de mert tudom hogy bèna vagyok. Pláne elsőre
2021. jún. 17. 19:14
 13/61 A kérdező kommentje:

#6 aki hazudik azt úgy hívják hazug.

A kegyes hazugság is hazugság.

Mitől lenne jobb később ha valaki hazugságot jelez vissza?

2021. jún. 17. 19:15
 14/61 anonim ***** válasza:
86%
És az, akinek még sosem volt jó szexben része? Az mit mondjon?
2021. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:

#7 bocs ez nettó hülyeség

Nyilván nekem jó volt, “elmentem”

De a nőnek biztos hogy nem volt jó.

Nincs ilyen pizza....

2021. jún. 17. 19:16
 16/61 A kérdező kommentje:

#10 szerinted nem kérdeztem meg már egy csomószor ?

Olyankor megy a nagy hallgatás meg az “így jó volt” és stb dumàk

2021. jún. 17. 19:18
 17/61 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy te kommunikálsz rosszul. Kérdezd meg, hogy mire vágyik, melyik póz a kedvence, hogy szereti lassan, vagy vadul, mik az erogén zónái stb.
2021. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:

#14 mindig ami van. Az hogy mi volt az nem lényeg , de ha velem szar akkor azt mondja meg és segítsen hogy jobb legyen , de semmiképp ne hazudja hogy jó volt.

Mert nagyon gàz....

2021. jún. 17. 19:19
 19/61 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg, hogy béna vagy? Mennyi randid volt ahol elsőre volt szex? Ebből mennyinél lett utána folytatás, kapcsolat?
2021. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk ha egyből azzal zárom a randit, hogy figyu, tök jó, hogy lefeküdtünk, de ez szar volt, mert kicsi a farkad, akkor azzal mit érsz el? Max legközelebb fel se áll, és akkor még annyira se lesz "jó", mint első alkalommal volt.


Amúgy nekem már volt részem rögtön elsőre is tényleg jó szexben. Orgazmussal meg mindennel. Szóval létezik olyan, hogy egyből jó. De még ha az nem is lett volna, igenis lehet jó a szex orgazmus nélkül is, ha úgy érzem a pasin, hogy őszintén igyekszik, figyel rám, próbál mindent megtenni, hogy nekem jó legyen. Nőként érzelmi lény vagyok, nem csak és kizárólag a fizikai élménytől lesz a szex jó.

2021. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!