Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rossz első randis szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz első randis szex után a nők miért hazudják, hogy jó volt? Ezek a nők érzelmileg annyira ki vannak égve / éhezve, hogy azt hiszik ezzel elősegítik a “komoly” kapcsolat kialakulását ?

Figyelt kérdés
Nyilván első alkalommal senkivel nem lehet jó a szex, hisz nem ismered a másik testét, igényeit stb. Ráadásul 99%-ban nem is segitenek a nők, hogy mit szeretnek, hogy szeretik. Én is tudom magamról,hogy béna vagyok mégis minden nő aki első alkalommal lefekszik velem azt hazudja hogy jó volt. Mire jó ez a hazugság ? Főleg azoktól akik még utána is találkozni szeretnének?

2021. jún. 17. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy semmi, elküldöd a nőt, aki lehet, hogy szeretne tőled többet is, mert az agyadban kitaláltad, hogy az a szerencsétlen hazudott.. neked nem való nő.
2021. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

#31 azért ez nem kitalàció. Én vagyok ott csak làtom és tudom hogy mi van.

Ha akarnak többet az csak az érzelmi kiégés miatt van ahogy az első randin szex is. Mert annyira ki vannak már égve hogy azt hiszik ezzel elősegítik a kapcsolat kialakulását. Szex mert annyira kívan és dicséret hogy olyan jó volt.... de ezt minden hülye látja hogy hazugság

2021. jún. 17. 20:11
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért nem keresnélek az első szex után, mert mondjuk nem volt orgazmusom, hanem mert borzasztóan frusztrált és önbizalom hiányos vagy. De őket is így letámadod vagy hogy kell ezt elképzelni?
2021. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
100%
Minden sorod után növekszik bennem az érzés, hogy nem voltál még nővel, legalábbis sokkal biztos nem.
2021. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul miért kéne az első szex után egyből megbeszélni bármit is? Első randi, alig ismeritek egymást ha megvan a kémia is nehéz összecsiszolódni az első pár alkalommal mondjuk. Ha mondjuk 1 hónap után sincs változás azt mondom oké, beszéljük meg, hogy pontosan ki mit és hogyan szeret. De azért erre menet közben rá lehet ám jönni csak oda kell figyelni a másikra.
2021. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szenvedsz szerintem, és nem a szex miatt, hanem mert semmi önbizalmad.
2021. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
86%

#27 most lehet, hogy kegyetlen leszek, de: ezzel nem tudsz mit csinálni. Olyan nőt kell keresni, akinek nem gond, sőt, kifejezetten előnyös a kisebb szerszám. Én könnyen kielégíthető vagyok, ezt jól látja a kérdező is, de azért kis pöcörővel nekem is nehezebb "dolgozni". De az szerintem is hülyeség, hogy kézzel-szájjal-szerelemmel, az kb olyan, mintha levest ennél csak, de a főételről lemaradnál.


Viszont a kérdezőnél nekem is egyre inkább az az érzésem, hogy bebeszéli magának, hogy vele csak rossz lehet a szex, aztán nem hiszi el, ha a nőnek jó volt. Hadd ne te döntsd már el a nő helyett, hogy hogy élte meg az egészet, légy szíves. Ha nem elégül ki, az az ő problémája, majd ha látja már, hogy konkrétan mit kell javítanod és lesztek is olyan viszonyban, hogy ezt bátran el merje neked mondani, akkor el fogja. Addig meg örülj neki, hogy szeretnének tovább ismerkedni veled, hát pofám leszakad, hogy majd TE eldöntöd, hogy kinek mennyire jó a szex. Csak magadról tudsz nyilatkozni, minden más a te projekciód. Illetve az önbizalomhiányodé. Annyira nem nagy kunszt egy nőt boldoggá tenni, kb csak figyelni kell rá, ez meg a jelek szerint neked megy, szóval nem érzem megalapozottnak a hisztériázásod.


#20 voltam

2021. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Azt felejted el, hogy sok nő a legtöbbször magát hibáztatja ha nincs orgazmusa. Én el sem tudtam volna mondani évekig, mi nem volt jó a szexben. 37 évesen volt először jó a szex. Nyilván nem az első párommal. A mai napig nem tudnám elmondani, mi nem volt vele jó, és még szerelmesek is voltunk és mégsem....

Amúgy ha semmit sem mondanak és utána lelépnek az vagy a stílusod miatt van, ahogy vallatod őket erről, vagy tényleg kicsi/vékony neked, ezt meg minek mondják, hogy letörjék a maradék önbizalmadat?

2021. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
#34 egy szóval nem állítottam hogy sok nővel voltam. Sőt nyilván ha sokkal lettem volna akkor jó vagy jobb lennèk az àgyban...
2021. jún. 17. 20:43
 40/61 A kérdező kommentje:
#35 szerinted az a logikus hogy egy hónapig nèmán szenvedünk hátha a másik ráérez???? Kicsit se lenne egyszerűbb elmondani ...
2021. jún. 17. 20:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!