Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rossz első randis szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz első randis szex után a nők miért hazudják, hogy jó volt? Ezek a nők érzelmileg annyira ki vannak égve / éhezve, hogy azt hiszik ezzel elősegítik a “komoly” kapcsolat kialakulását ?

Figyelt kérdés
Nyilván első alkalommal senkivel nem lehet jó a szex, hisz nem ismered a másik testét, igényeit stb. Ráadásul 99%-ban nem is segitenek a nők, hogy mit szeretnek, hogy szeretik. Én is tudom magamról,hogy béna vagyok mégis minden nő aki első alkalommal lefekszik velem azt hazudja hogy jó volt. Mire jó ez a hazugság ? Főleg azoktól akik még utána is találkozni szeretnének?

2021. jún. 17. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
91%
38-asnak igaza van, pont tegnap olvastam valamelyik kérdésnél azt a (férfi) véleményt, hogy "ha az igazi társad, akkor az érintésétől azonnal beindulsz".
2021. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
Példának mondtam az egy hónapot. De nekem nem volt erre szükségem soha pl hogy erről beszéljünk, mert odafigyeltem a páromra meg ő is rám. De ha az első alkalom után levágott volna ilyen pitsa földhöz verős hisztit mint te, biztos nem találkoztam volna többet vele.
2021. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
#43 bocs de én figyelek a másikra ezért tudom hogy szar volt neki. Szerintem jogos a “hiszti” ha az embernek rögtön az elején hazudnak...
2021. jún. 17. 21:33
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem jogos, mert nincs jogod egy kvázi idegent elszámoltatni bármivel is. Attól mert megdugtad még nem lesztek egy pár. Mit magyarázkodjon neked?
2021. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már érzelem, akkor máshogy áll hozzá az ember. Első randin nem fekudtem le soha senkivel, azért ahhoz nekem több kell, kellett. De leírom a példámat. 20 éves koromban ismerkedtem meg a férjemmel, nekem ő volt a második az életemben, vele nem is emlékszem már az első szexre, de a lényeg, hogy 2 éve elváltunk, majd egy éve megtaláltam a mostani páromat, volt pár beszélgetés, közös ismeretség egy lakóhely, így jöttünk össze, miután összejöttünk, csak utána feküdtem le vele, tehát nálam is és nála is voltak már érzelmek. Az első éjszakánk olyannyira nem működött, hogy nem volt behatolás, mert annyira izgult a párom, vagy annyira ki volt éhezve, hogy nem jött össze a dolog, de én mégis azt mondom, hogy jó volt. Jó volt, mert törődött velem, figyelt rám, és azért volt orgazmusom is. Azóta összecsiszolódtunk, és minden tökéletesen klappol, ha ezért otthagyom, akkor egy életen át bánhattam volna, mert egy igazi társ.
2021. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%

45-ös vagyok, elsőre nem olvastam végig a hozzászólásokat, de most akkor a kérdés, miért kell első randin szex. Rádmásznak a nők vagy mi?

Ha figyelsz rá és látod, hogy nem jó neki, akkor mit csinálsz? Finoman rákérdezel, hogy jó-e és hogy mit csinálj, hogy jobb legyen? Vagy egyből támadsz? Vagy innentől kezdve, hogy te úgy látod, hansúlyozom te látod úgy, hogy nem jó neki, akkor leszarod, aztán legyen vége?

Arra még nem gondoltál, hogy a nő is fusztrált ilyenkor. Tudod ilyenek, hogy most tényleg tetszik neki a mellem, a puncim, jaj, mekkora a hasam stb. És lehet ezért látod úgy, hogy nem jó neki, pedig csak nem meri elengedni magát annyira?

És ezért mondom azt, hogy nem kell első randin szex, ha többet akarsz. Ha társat akarsz nem csak szexpartnert.

Nálunk a 3. vagy 4. alkalommal találtuk meg azt a pózt, ahogy tökéletes volt minden, és páromnak is elég kicsi a mérete, de abban a pózban van, hogy háromszor elmegyek egy alkalalom alatt.


Lehet rádférne egy pszichológus, mert itt a fejedben vannak a gondok.

2021. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:

#45 most nagyon finom és úri ember leszek. Elmész te a pics🤬ba!!!!

Esetleg ha azokat a nőket küldenéd pszihologushoz akik első alkalommal odaadják magukat, akik mindenfélét hazudnak csak hogy valaki velük legyen vagy maradjon...

Akik csöndben tűrik a bénázást.

Ezt a “jaj mit szól hozzám” dumát meg hagyjuk már. Pont leszarják a nők a külsejűket mert tudják hogy bármikor találnak pasit maguknak.

2021. jún. 18. 10:21
 48/61 anonim ***** válasza:
94%

Akkor kedves kérdező te is elmehetsz a p...csába.


Miért kell általánosítanod a te hülyeséged miatt.

Mint mondtam én nem adom magam oda az első alkalommal. Én igenis frusztrált voltam a mostani párommal első alkalommal, mivel nem éreztem magam szépnek, és nem nem gondoltam és soha nem gondolom, hogy bármikor kaphatok pasit.


Tehát még mindig tartom, hogy a hiba a te készülékedben van. Akárhova is küldesz.

2021. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Arról nem beszélve, hogy az egyik mondatod üti a másikat.

setleg ha azokat a nőket küldenéd pszihologushoz akik első alkalommal odaadják magukat, akik mindenfélét hazudnak csak hogy valaki velük legyen vagy maradjon...

Pont leszarják a nők a külsejűket mert tudják hogy bármikor találnak pasit maguknak.


Na akkor most milyenek is a nők?

2021. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
Bocs de nem vitatkozok veled , legyszives ne írj többet !!!
2021. jún. 18. 10:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!