Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rossz első randis szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz első randis szex után a nők miért hazudják, hogy jó volt? Ezek a nők érzelmileg annyira ki vannak égve / éhezve, hogy azt hiszik ezzel elősegítik a “komoly” kapcsolat kialakulását ?

Figyelt kérdés
Nyilván első alkalommal senkivel nem lehet jó a szex, hisz nem ismered a másik testét, igényeit stb. Ráadásul 99%-ban nem is segitenek a nők, hogy mit szeretnek, hogy szeretik. Én is tudom magamról,hogy béna vagyok mégis minden nő aki első alkalommal lefekszik velem azt hazudja hogy jó volt. Mire jó ez a hazugság ? Főleg azoktól akik még utána is találkozni szeretnének?

2021. jún. 17. 18:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság :) :) :)
2021. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Szerintem az alap koncepciód is rossz. A nők 99%-a nem szexel első randin, főleg nem, aki párkapcsolatot keres. Ha te szexkapcsolatot akarsz, akkor ahhoz elvárható, hogy legyen fantáziád, meglévő szexkultúrád, és ne várd azt, hogy tanítgassanak.

Ha érzelmi kapcsolatra törekednél, és nem szexre, akkor sokkal könnyebb lenne a kommunikáció szex közben is.

2021. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

#52 ki kell hogy ábrándítsalak mert csak olyan lelki roncs elhagyott nőkkel voltam amik az első randin szexeltek. Akivel az elsőn nem volt azzal utána se jött össze.

Szex kultúrát meg a partnertől tudok szerezni. ilyen sérült nőktől mint a példa mutatja csak hazugságot lehet kapni. A beszédnek semmi köze az érzelemhez. 38 évesen már nem törekszek érzelmi kapcsolatra. Abból már kinőttem. Főleg ha hazugsággal nyitjuk...

2021. jún. 18. 11:28
 54/61 A kérdező kommentje:
#51 fáj a hülyeség
2021. jún. 18. 11:28
 55/61 anonim ***** válasza:
100%

És csak az általánosítás megy még mindig. Meg hogy neked mennyire nagyon rossz. Te szegény.

Még mindig nem érzed, hogy benned lenne a hiba? Még akkor is, ha igaz, amit írsz, akkor sajnos te fogtál ki rossz nőket, de nem minden nő ilyen.


38 évesen már nem törekszel érzelmi kapcsolatra???? Szánalmas.

2021. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
56%
Udvariasságból...Még se mondhatják hogy béna vagy.
2021. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
#56 miért ne mondhatnák? Ha nincs visszajelzés nincs javulás se semmi
2021. jún. 21. 17:37
 58/61 anonim ***** válasza:

Én biztos nem mondanék ilyet, mivel nem szeretek senkit megbántani.

Maximum többé nem randizom vele.

2021. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
#58 na ez szép ...
2021. jún. 21. 18:52
 60/61 anonim ***** válasza:

#Kérdező go to eleje.. Miért szexelnél első randin? Amiket írtál veled csak a legalja/szánalom.hu (nyilván nincs ilyen) felhasználói akarnák kipróbálni.

Nem a nők a selejtesek, hanem te, aki belóbálva a tapasztalatlan, és főleg teljesen átlagos szerszámát nem tudod használni csupán mert kishitű vagy.E

Ez a te problémád, neked kell dolgozni rajta!

2021. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!