Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt életetek legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életetek legrosszabb randija?

Figyelt kérdés

Elmesélem az enyémet:

Társkeresőn megismerkedtem egy csajjal és egészen jól elbeszelgettunk,aztán megbeszéltük hogy találkozunk.

Alapból vártam rá egy órát mivel tankolnia kellett.

Utána személyesen kiderült,hogy az exevel rendszeresen tartja a kapcsolatot és a randi során is rendszeresen beszélgettek egymással telefonon.

Végig arról érdeklődött az ex hogy a randi partnerem kivel van és majd elutazik hozzám és kicsinál.

Egy órás randi alatt kb 10 percet beszélgettem a csajjal,mivel ő az exevel veszekedett,de egyébként a netes beszélgetéseink során egy szóval nem említette hogy nincs túl az exén.

Randi alatt végig az exevel veszekedett,én pedig egy idő után meguntam és elköszöntem.


Nektek mi volt életetek legrosszabb randija?


2021. jún. 25. 23:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

XD


Szinte ugyanez csak nem telóztak.

2021. jún. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor el sem jött.. :) f
2021. jún. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Kettő volt:


1. Az ex plátói szerelmemről álmodoztam randira menet, hogy milyen érzés lenne, ha ő várna rám a randi helyszínén és helyette csak dögunalmat éreztem és annyira untam az illetővel a randikat, hogy inkább hagytam, hogy hozzám költözzön, hogy ne kelljen mindig unalmas randikra mászkálni vele. 4 évig éltünk érdekkapcsolatban.


2. A szexkapcsolatosom kezdett belémszeretni, nekem meg egyre jobban menekülhetnékem volt, mert a szex se volt jó vele, cserébe viszont elkezdett volna kontrollálni. Aztán amikor lemondtam egy tervezett programot, megrémült és visszakönyörögte magát. Én meg sajnálatból elmentem vele, hátha ki tudok magamból csikarni valami érzést, de az egy nagyon feszélyezett randi volt, próbáltunk úgy tenni, mintha minden rendben lenne, de én már nem éreztem a helyemen magamat vele, de annyira sajnáltam, mert szinte fizikailag rosszul volt. Próbáltam úgy tenni, mintha minden rendben lenne, de nem tudtam a szemébe nézni. Talán ez volt a legrosszabb randim, mert nagyon kedveltem őt emberként és bántott, hogy szenved miattam.


3. Megbeszéltük, hogy csak szex, de hűséggel, mert a gumit nem preferáltuk annyira. Ennek érdekében a Karolina út volt a randihelyszín AIDS szűréssel. Annyit piperéztem, hogy késtem vagy 20 percet, de ezt jeleztem neki, viszont olyan pipa volt, mire odaértem, hogy ő majdnem megfagyott (kb. 10-15 fok volt). Kedves volt, mert nekem is hozott csokit, nehogy elájuljak a tűszúrástól. Amíg vártunk, a hős lovagom úgy cidrizett, mint egy 6 éves óvodás, kezdtem aggódni, hogy a tűszúrás után nekem kell őt felmosni a padlóról.:D Szerintem jobban félt a szúrástól, mint az eredménytől.:) Hogy a para hangulatot fokozza, megosztotta velem abbeli aggodalmát, hogy mi lesz, ha pont itt kapjuk el az AIDS-et és vajon cserélik-e biztosan a tűt?:D Halálsápadtan sétált ki az ajtón, miután megkaptuk az írásos engedélyt a gumi nélküli szexre. Én mentem mellette és tiszta pedofilnak éreztem volna, ha lefekszem e

2021. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

..ezzel a kisfiúval. Hazafelé mereven bámult a villamoson és megkérdezte mire gondolok. Arra gondoltam, hogyan oldhatnék kereket örökre. Utána nekiállt találgatni, hogy én biztosan a csókra gondoltam. Mi sem állt akkor épp távolabb tőlem, csak nem mertem neki megmondani, miután véres verejtékes munkával meghódított itt gyiken, és még az AIDS szűrést is bevállaltuk egymásért 3 hét ismertség után az évekre eltervezett gumi nélküli szexkapcsolatunk érdekében, amíg meg nem találja az igazit, hogy nem annyira szeretnék vele mégse lefeküdni.

Aztán telefonban mertem csak elmondani neki, hogy ne haragudjon, ha meggondolnám magam.

Aztán happy and lett, mert a következő randin már megint nagyon tetszett, vérvétel se volt, úgyhogy kezdtem újra felfedezni benne a férfit. Évek helyett mondjuk csak egyszer feküdtünk le, no de elmondhatjuk, hogy ezt is kipróbáltuk.:D

2021. jún. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Első randin megdugtam egy fèrjes nőt. Megbedzéltük hogy csak szex lesz. Kiderült hogy 2 éve nem dugta meg a férje. Màsnap megint tali, dugás. Aztán naponta akart, mondta hogy belémszeretett, elvàlik. Mondtam hogy ez csak szex, erre kijött belöle az àlat, fenyfetőzött, könyörgött, zaklatott. Fèl évig nem volt nyugtom.
2021. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ez kínos tud lenni, ha kiderul hogy a másik kapcsolatban van..
2021. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Kint akartunk sétálni, de szakadt az eső, ráadásul kis falu lévén semmi sem volt nyitva. Az anyjához tudtunk csak bemenni, az meg csak nézett, hogy ki vagyok, mi vagyok, hogy kerültem oda. 😄 Végül jól alakult, hozzá mentem feleségül.
2021. jún. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
99%

Mai napig a top, tinder… barátnője képeivel - aki 10/10 volt - gondolta majd pasit szed össze, akkor még rutintalan voltam, elhittem hogy csak viberen kommunikál, de mindenféle olyan képe volt a barátnőjéről ami spontán és illett az adott témához. Eljött a randi napja, odafele úton felhívott hogy mennyire izgul, én meg nem is értettem hogy mit kell ezen izgulni. Kiderült aztán hogy miért, mert a karcsú hosszú barna hajú lányka helyett megjelent egy 150 centis 100 kilós fóka, és csodálkozott(?!?!?) hogy miért nem ismertem meg, mire én habár nem vagyok egy könnyen meglephető ember de csak szó nélkül elsétáltam, majd bőgve kiabálva jött utánam hogy beszéljük meg. A mozgólépcsőn sosem sétálok, most megtettem, felszálltam a metróra, mondtam hogy ne kövessen, térdelt ekkor már, úgy könyörgött, szerencsére elindult a metró nélküle. Mindenki csak pislákolt, egy vicces úriember pedig kiválóan levágta a helyzetet és csak ennyit kérdezett “vakrandi?”

Elmosolyostam, igennel feleltem, majd csendben eltüntettem minden ehhez az élményhez kapcsolódót a telefonomról, köztük a tindert is.

2021. jún. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos ezek nem csak külsőre defektesek...
2021. jún. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%
#9 hát nem... ahhoz agyi defekt is kell, hogy más képeivel próbálj ismerkedni
2021. jún. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!