Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Kicsit szégyellem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kicsit szégyellem.

Figyelt kérdés
Fogszabályzót tetettem fel 1,5 hónapja. Hogy rendben legyenek a fogaim ki kellett húzni előröl egy fogamat. Még nem randiztam így, viszont holnap talalkozok egy ferfival. Idősebbek vagyunk nem tini korosztály. Szerintetek randi elején jelezzem, hogy kellemetlen számomra. Vagy ne is hozzam fel. Kicsit tartok ettől. Ti mit tennétek? Köszönöm a válaszokat.

2021. júl. 10. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezzel nincs semmi probléma. Ez egy ilyen folymat, és teszel érte, hogy ne legyen többé kellemetlen számodra. Én az elején jelezném neki, még a találkozás elején.

A reakciójából szerintem minden ki fog derülni.

2021. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Semmi szégyellnivaló nincs a fogszabin. Ha egy férfi ezt taszítónak gondolja, akkor az simán hülye.
2021. júl. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak csúnyák a fogaim csak alul volt kicsit torlodott felul teljesen egyenes, de felulre is kell ilyenkor. Alul az egyik metszőt húzták ki és ha beszélek látszik sajnos. 😅Már megszoktam csak furcsa hogy nyilván tetszeni szeretnék és emiatt kevésbé lehetek vonzó.
2021. júl. 10. 20:32
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, tedd úgy, ahogy te nyugodtabbnak érzed magad. Ha te attól jobban érzed magad, elmeséled neki, hogy jártál, mi a helyzet, akkor nyugodtan tedd meg. Normális férfi mindenképpen meg fogja érteni. Rengeteg dolog miatt lehet foghiányod, ha látszik, hogy nem rohad a szád és nem vagy igénytelen, akkor nem hinném, hogy egy felnőtt ember kiakad rajta. De tényleg, ha te jobban érzed magad, mondd el. :)
2021. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Bocsánat, de ex-fogszabisként annyit tudok erre mondani hogy ez mese habbal.

Soha nem húznak ki metszőfogat, de még a szemfogakat sem, csak őrlőket (4-estől), láttam már olyat hogy a 4-eseket de az elég ritka, inkább a hátsóbbakat (5-7), na és persze a bölcsességfogakat, az a legalapabb ha torlódás van (már ha kint vannak azok).

Olyan meg végképp nincs hogy 1 fogat húznak ki. Mindkét oldalról kihúzzák ugyanazt a fogat, de ismétlem, nem 'elölről', tehát nem az összesen 4 metszőből és a 2 szemfogból húznak hanem a 4-es őrlőktől kezdve valamelyik kettőt. Egyet soha.

2021. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

De, kihúznak! Egyik ismerősömnek úgy torlódott, hogy az egyik foga elöl kivált a sorból és egy másik fog FÖLÉ nőtt! Kihúzták az alsót és lehúzták a felsőt! Azt nem tudom, hogy másikat húztak e ki, csak ostobán nézett ki, ezért emlékszem rá.


Egyébként szerintem ha alul hiányzik nem ciki, ha felül hiányozna én jóideig nem randiznék mert oké, hogy teszel érte, de az jó egy év, mire vállalható lesz..

2021. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
[link] pont így nézett ki, mint a hármas!
2021. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az pluszfog (farkasfognak nevezik ha jól tudom). És mindkét oldalon kinő, nemcsak egy. De a kérdés egy fog kihúzásáról szól ami után hiány marad, ilyen nincs. Egy fogat nem húznak ki. Mit csinálnak a helyével? Hova lesz a szimmetria?
2021. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 pontosan erről írtam a 8-asban pedig akkor még nem láttam a linkedet. De a kérdésben nem erről van szó.
2021. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs fogszabim, de az alsó első négy kicsit fura, és mikor fogorvosnál voltam (a fogszabályzás a szakterülete), megkérdeztem, hogy meg lehetne-e csinálni. Elkezdte mondani a foghúzást, hogy az első 4-ből egyet ki kéne húzni, és fel sem tűnne senkinek, hogy ott csak 3 van. Mondtam neki, hogy azt hittem, a szemfogakat kell kihúzni, odáig úgysem látnak be a számba, de azt mondta, hogy szemfogat nem húznak.
2021. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!