Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elijesztem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elijesztem azzal a jelöltet ha megmondom neki, hogy 1-2 éven belül családot szeretnék?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes sráccal. Okos, intelligens, zsánerem. Eddig 2 randin voltunk, közben egész álló nap kapcsolatban vagyunk. Már megkérdeztük mi a másik szándékai, mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk.

Viszont én fiatal anyuka akarok lenni, 2-3 gyereket szülni. Nem akarok zsákbamacskát árulni. És azt sem szeretném ha ezt nem tisztázom az elején és 1-2 év után derül ki, hogy ő még nagyon nem akarja ezt.

Ezt mikor illik közölni?

22 éves nő vagyok, ő pedig 24 éves férfi


2021. szept. 14. 01:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Jaj istenem, megfájdul a fejem azoktól, akik időpontokat tűznek ki olyan eseményeknek, amiket alapjaiban határoznak meg érzelmek, lelki felkészültség, bizalom stb...


Szánalmas, hogy családot akarsz akármilyet időpontra, nem pedig akkor lesz családod, mikor tudod normálisan csinálni és mindketten érzitek.

2021. szept. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Inkább jó anyuka akarj lenni, akiből nem lesz szingli... Nem kell több sérült gyerek a világra
2021. szept. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
A gyermekvállalás nem úgy működik, hogy egy értelmes gondolkodni tudó ember eldönti szingliként, hogy ő gyereket szeretne. Ezt, hogy 1-2 év múlva gyereket szeretnék ezt kapcsolatban lévő párok közösen döntik el, ha ez nem így történik az azt jelenti, hogy álomvilágban élsz. Én személy szerint teljesen kiábrándulnék belőled. Nem azért, mert gyereket akarsz, hanem azért mert nem jársz két lábbal a földön és nem egy álmodozó kislánnyal szeretnék párkapcsolatban lenni, hanem egy felnőtt nővel. Elsősorban tisztelem azt, aki szeretné anya lenni és ilyen nőt is szeretnék, mivel én is szeretnék gyermeket, de sajnos azt már kissé megvetem, amikor egy nő nem tud felelősség teljesen gondolkodni. Ezt nem lehet csak úgy előre eltervezni, 1-2 év pedig nagyon hamar elmegy. Ha azt nézzük akkor én nem akarnék összeköltözni valakivel, akivel csak pár hónapja vagyunk együtt. Teszem fel fél év után összeköltözünk, jó lenne együtt élni még 1-1,5 évet, hogy jobban megismerjük egymást és alkalmazkodjunk egymáshoz. Ez azt jelenti, hogy ekkor már 2 éve vagyunk együtt. Utána megkérném a párom kezét majd szintén szeretném kiélvezni, hogy házasok vagyunk gyermek nélkül. Ez jó esetben megtörténik 2-3 év alatt. Viszont ott vannak ezek mellett az anyagiak, mit tudunk biztosítani a gyereknek, van-e elég félretett pénzünk, van-e saját lakásunk (hitelre is esetleg), fenn tudok-e egyedül tartani huzamosabb ideig egy családot úgy, hogy ne csak az alapvető dolgokkal tudjam őket ellátni (legyen hol lakni, belegyenek fizetve a számlák, legyen mit enni), ezenfelül szeretnék időt tölteni a családommal, legyen pénzünk kiruccanásokra. Feleségemnek és a gyerekemnek mindenből a legjobbat tudjam nyújtani. Arra is gondolni kell, mi lesz ha többször fog betegeskedni a gyerek, vagy a feleségem vagy én, stb stb stb. Rengeteg dolgot tudnék felsorolni. Pont ezért egy értelmes ember nem dönti el egyedülállóként azt, hogy ő gyereket akar. Hanem majd akkor kezdik el ezt tervezni, amikor a párkapcsolat már stabil lábakon áll, az anyagi helyzetük megengedi ezt, lelkileg felkészült-e rá mindkettő, hogy innentől kezdve teljes felelősséggel tartoznak egy gyermek iránt és az elsődleges onnantól kezdve a gyermek lesz. Felkészültek-e a nehéz időszakokra meg minden egyébre. Na most ha te mindezek megléte nélkül eldöntötted, hogy te mikor akarsz gyereket, akkor te még egyáltalán nem nőttél fel a feladathoz, de abban sem vagyok biztos, hogy egy önálló élethez vagy egy komolyabb kapcsolathoz. Én azt javaslom nyugodtan mondd ezt el a srácnak, mert nekem rögtön off lennél, mivel ez sokat elárul a gondolkodásodról, és csak az időmet pazarolnám rád egy komolyabb nő helyett.
2021. szept. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Noren1989 ***** válasza:
90%
Instant kill.
2021. szept. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%
Bottal üthetnéd a nyomomat
2021. szept. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%
Miután már együtt laktok legalább egy éve, és alkalmasak a körülmények is, utána állj elő ezzel. Teljesen irreális pár randi után közölni hogy 1-2 éven belül gyereket akarsz.
2021. szept. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Inkább arról beszélgessetek, hogy kinek mi az ideális menetrend, mikor érezné magát késznek a gyerekvállalásra valakivel, tehát úgy általában. Nem úgy, hogy veled mikor tervezi, főleg pár randi után.

Ha ő ilyeneket ír, hogy 1x évig tesztelgetni kell egymást, akkor nem ő az embered.

Viszont két jótanács egy vén rókától.

Ha minden más szempontból ő az igazi, és összeilletek, az akkora ritkaság, hogy nem érdemes azért eldobni, mert nem egyből akar gyereket. Érdemes bevárni, kompromisszumot kötni. Nem múlik semmi azon a pár hónapon, plusz 1-2 éven.

Másrészt meg örök igazság, hogy magadnak szülöd. Lehet minden tökéletes, élhettek előtte együtt 20 évig, lehozhatod a csillagokat. De akkor is előfordulhat, hogy mikor tényleg ott a gyerek, akkor mégse lesz jó apa, vagy -ami gyakoribb,- kisgyerekkel maradsz egyedül. Tehát az első és legfontosabb szempont, hogy TE egyedül tudod-e vállalni, minden körülmények között.


Az meg csak az én meglátásom, hogy pont azok mennek válni szülés után egyből, akik előtte 5-10 évig jól megvoltak gyerek nélkül, és túlságosan megszokták. Az addig jól működő házasságukban túl nagy változás egy kisbaba, akihez mindenben alkalmazkodni kell.

2021. szept. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha a 22 éves csajom azt mondaná, hogy 1-2 év és babát akar, akkor én is menekülnék.
2021. szept. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal futás tiltás. Az ilyenek elmebetegek, és1-2 év mulva szingli anyukák. Nagyonnagyon meg fogod szívni a hülyeséged miatt.
2021. szept. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
97%
Nemhogy ő fog elfutni, de kb mindenki egy ilyen nőtől. Macskákat készítsd be.
2021. szept. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!