Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elijesztem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elijesztem azzal a jelöltet ha megmondom neki, hogy 1-2 éven belül családot szeretnék?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy helyes sráccal. Okos, intelligens, zsánerem. Eddig 2 randin voltunk, közben egész álló nap kapcsolatban vagyunk. Már megkérdeztük mi a másik szándékai, mindketten komoly kapcsolatot szeretnénk.

Viszont én fiatal anyuka akarok lenni, 2-3 gyereket szülni. Nem akarok zsákbamacskát árulni. És azt sem szeretném ha ezt nem tisztázom az elején és 1-2 év után derül ki, hogy ő még nagyon nem akarja ezt.

Ezt mikor illik közölni?

22 éves nő vagyok, ő pedig 24 éves férfi


2021. szept. 14. 01:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%

Ha igazán bejössz neki, nem ijeszted el, ugyanmár. Hányan alapitanak gyorsan családot amikor megtalálják a megfelelőt... Ha mindenki elfutna, nem lenne ilyen.

Szóval mondd csak meg neki. Ilyen 1 meg 2 éveket én nem mondanék, inkább úgy fogalmaznék, hogy pár éven belül.

2021. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy jobb ezt tisztázni azért, amít nem alakul ki mélyebb kötődés. Mert akkor lehet az lesz, hogy veleleszel úgyis, hogy nem lesz család.
2021. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nőként tetszene, mert nem akarnék szexelni valakivel, akinek mások a tervei. Nálam pont az ellenkezője játszik, nem akarok gyereket, és nem akarok olyan férfit, aki tudja, hogy apa akar lenni.
2021. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
68%
Inkább küldd szegény flótást hozzám. Én csak egy király körutazást tervezek 1-2 éven belül. 😊 Valószínűleg több kedve lenne hozzá, mint összekenni magát gyerekszarral 1-2 év ismeretség után. És erre legalább összejön elég pénz addig.
2021. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Mert törvényszerű, hogy tönkremegy a házasság/kapcsolat ahol 1-2 éven belül születik gyerek? Még olyat is ismerek, ahol csak úgy becsusszant és 10 éve együtt vannak azóta...

Meg mi a garancia arra, hogy 10 év után nem megy tönkre a kapcsolat? na és ha pont akkor lesz pici a gyerek?:D

Az mondjuk alap kérdés, hogy szeretne e gyereket majd. Azt tudom, hogy akar, de csak ennyit. Hogy majd. Olyanra én sem pazarolom az időmet, aki nem akar.

Mellesleg nem törvényszerű ez a 2 év. És csak akkor ha tényleg rendben van a kapcsolatunk. Gyerekvállalásra amúgy sincs 100% töéletes alkalom. Mindig lehet valami miatt odébb tolni.

De most nem ez a lényeg.

2021. szept. 14. 11:40
 26/29 A kérdező kommentje:

24-es, kb így gondoltam ezt előadni.

Hogy szeretnék majd családot pár éven belül, de megfelelő körülmények közé, megfelelő emberrel.

Nem pedig úgy, hogy csináljon már egy kölyköt :D

2021. szept. 14. 11:42
 27/29 A kérdező kommentje:
azaz 20-asnak ment a 26-os kommentem
2021. szept. 14. 11:43
 28/29 anonim ***** válasza:
Annyit mindenképp mondj, hogy szeretnél majd gyerekeket. Ennél többet nem kell, határidőket szabni magadban meg főleg nem kell.
2021. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Kettő, azaz kettő darab randin vagytok túl. 22 éves vagy. Honnan tudod, mi lesz egy-két év múlva? Röhejes.
2021. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!