Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, az első 1-2-......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, az első 1-2-... randi előtt, milyen óvintézkedéseket tesztek, ha még ismeretlen a kani?

Figyelt kérdés

- Elmondjátok-e valakinek, hogy hová mentek?

- Beállítjátok-e a telefonon, hogy valaki lássa a pozíciótokat?

- Visztek-e önvédelmi eszközt?

- Leellenőrzitek-e a randi helyszínét? Vészkijárat, TAXI állomás, rendőrség,...helye.

- Viszitek-e az irataitokat, vagy otthon hagyjátok, hogy ne tudja meg a lakcímeteket?


Bár...ha abból indulok ki, hogy sokan még esemény utánit sem visznek magukkal...


2021. szept. 27. 11:08
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg ilyen gondolatokkal nem lehet élni és fölösleges randizni is.


Nemi erőszaknál az utolsó dolog, ami egy nőt érdekel, hogy teherbeesik-e. Ennyire ne legyél már idióta.


Ennyi erővel ki is rabolhatják, el is vághatják a torkát az illetőnek. Bár ez nem Dél-Amerika, hogy megszokott legyen.


Ennyi erővel te is félhetnél attól, hogy valaki felkoppintja magát és gyerektartással kopogtat 9 hónappal később.


Attól nem félsz, hogy meghalsz vezetés közben randira menet? Gyakoribb, mint a nemi erőszak.



Tudod, én jobban félek attól, ami párkapcsolatban történik, mint ami randin. Kisebb az esély rá, hogy fizikailag bántson valaki egy randin, mint lelkileg egy kapcsolatban. Szóval jobban félek attól, aki félrekúr. Van is okom az adatok alapján

2021. szept. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

9.-nek.


Aki nem akar betegséget, és/vagy spermát hagyni, bizonyítékul.

Mert ilyenkor simán kimagyarázza egy jó ügyvéd, hogy beleegyezett a csaj.


Az USA bizonyos tagállamaiban sokáig nem minősült nemi erőszaknak az erőszak, ha volt gumihasználat.

2021. szept. 27. 11:40
 13/43 anonim ***** válasza:
95%
De képben vagy.
2021. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
95%

A hölgy és a kani... Mint valami Disney rajzfilm cím :D

Viccet félretéve, nyílvános helyen elég lenni, meg nem síkhülyének lenni. Ennyire paranoiásan inkább ne randizzon senki.

2021. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
93%
amugy miert is erdekel ez teged ennyire?! do komoyan.
2021. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%
De beteg vagy ember
2021. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
97%
Mindig tudja valaki, hol vagyok, mindig van nálam paprikaspray, és mindig megnézem, hova megyek, akkor is, ha ismerős nagymamájához megyek.
2021. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Te nem félsz attól, hogy elmegyünk egy motelbe, kikötözlek az ágyhoz és lelépek a pénzeddel meg a ruháiddal együtt? Csak kérdezem
2021. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Javítsatok ki, ha tévedek, mert senki nem említette meg, tehát lehet, én vagyok a prűd, de mindenkinek van otthon esemény utánija?


Nekem ugyan nem kellett még bevennem, de pár éve a nővéremnek és a vőlegényének volt balesete, és hétvégén ide-oda cikáztak, hogy szerezzenek egy receptet.

2021. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

19.-nek.


Férfi vagyok, de még nálam is van a gumik mellett 1-2 szem. Sosem lehet tudni. (Nem, nem magamnak!)

2021. szept. 27. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!