Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, az első 1-2-......

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, az első 1-2-... randi előtt, milyen óvintézkedéseket tesztek, ha még ismeretlen a kani?

Figyelt kérdés

- Elmondjátok-e valakinek, hogy hová mentek?

- Beállítjátok-e a telefonon, hogy valaki lássa a pozíciótokat?

- Visztek-e önvédelmi eszközt?

- Leellenőrzitek-e a randi helyszínét? Vészkijárat, TAXI állomás, rendőrség,...helye.

- Viszitek-e az irataitokat, vagy otthon hagyjátok, hogy ne tudja meg a lakcímeteket?


Bár...ha abból indulok ki, hogy sokan még esemény utánit sem visznek magukkal...


2021. szept. 27. 11:08
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

28.-nak.


Neked olvasási/szövegértelmezési gondod van?


Mit hordasz itt össze???

2021. szept. 27. 12:16
 32/43 anonim ***** válasza:
96%

‘ismersz noket’.. aha fantasztikus, en is, es egyikunknek sincs tartalekban esemenyutanink, azert meg plane nem szerencsetlenkednek a feliratassal, hogy odaadjam egy ferfinak, akit ‘ismerek’.


es a nogyogyasz ‘ismerosod’ csak ugy adott neked parat tartalekba? azt ugye tudod, hogy nem egy 500 forintos gyogyszerrol beszelunk? mennyit fizettel erte? milyen uruggyel kertel tole?


ugye tudod, hogy ezeket a kamukat senki nem veszi be..

2021. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#20: Szerinted ki vesz be ismeretlen eredetű bogyót egy idegentől :D


Mellesleg te nem félsz, hogy a lány a lakására csábít, ahol majd 3 kancigány vár? :D

2021. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
95%

A nőgyógyász nem szokott hobbiból esemény utánit felirogatni randik előtt, jó reggelt kívánok!


Ráadásul ki venne be egy idegen férfi zsebéből előkotort bogyót?

Hátha még sikerül bedrogozni és megerőszakolni az illető lányt?


Inkább menj el prostihoz, olcsóbban kijössz és egyből megkapod amire vágysz!

2021. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%

Volt már az oldalon pár ilyen kérdés, aminek egy részletén megakadt a szemem, hogy ez nem életszerű.


Úgy értem, hogy ha kiírnék egy kamu kérdést a szülésemről (nem szültem soha), akkor aki szült, azonnal kiszúrna egy vagy több részletet, hogy nem életszerű, amit írok, mert filmekből tudom csak összevágni, amit a szülésről tudok.


Nem tudom, hogy ugyanaz a fazon írta-e ki, de az első ilyen az volt, aki kiírta, hogy a nyugati nők mindenben jobbak, és megemlítette, hogy a higiéniájuk is jobb. Ez fura volt, és rákérdeztem vagy hatszor, hogy ezt konkrétan mire érti. Ignorált, mintha nem is látta volna, pedig folyamat válaszolt.


A másik az volt, aki - bocsánat - állítása szerint úgy megdugott egy nőt, hogy megindult a két éve szünetelő menzesze, majd mikor mondta, hogy "mert a 40-es nők máshogy működnek", és én rákérdeztem, hogy miben, akkor azonnal felrobbant, hogy "ja mert ő csak egy incel, honnan tudná". Pedig válaszolhatott is volna, ha tudja.


Itt pedig ezt a választ már olvastam az oldalon, hogy miért nincs a nőknél esemény utáni. Akkor is Clint Eastwood-osan összehúztam a szemem, hogy ez az életben nem beszélt nővel, hogy ennyire életszerűtlen elképzelései vannak. És el is tűnt, nem tudja, hogy kell továbbvinni.


Tanulság, hogy olyanról kell kamuzni, amiről van egy kis fogalmad. Mert ezek a részletek úgy kiugranak, mintha pirossal aláhúzva írná valaki.


Aki nem kamuzik, egyenes választ ad. "Vannak nőismerőseim, meg ismerek nődokit". Ez egy balladai homály, mert nem derül ki, hogy jut el a gyógyszer a kérdezőhöz.

2021. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

"Aki nem kamuzik, egyenes választ ad. "Vannak nőismerőseim, meg ismerek nődokit". Ez egy balladai homály, mert nem derül ki, hogy jut el a gyógyszer a kérdezőhöz."


Szólok egy ismerős hölgynek, és felíratja magának. Kiváltja, én meg odaadom neki az árát cserébe.

Gondolom ezt más is szokta, ha nem tud személyesen dokihoz menni, de a barátnője, anyja, beosztottja éppen megy. Nem?

2021. szept. 27. 17:39
 37/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem, kérdező, ilyet egyáltalán nem szoktunk csinálni. Én legalábbis biztosan nem. És nem is tartom normálisnak. Az esemény utáni nem véletlenül vényköteles, egyáltalán nem egy kívánatos dolog, hogy csak úgy bekapkodja az ember lánya, mint valami C-vitamint.
2021. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

‘Szólok egy ismerős hölgynek, és felíratja magának. Kiváltja, én meg odaadom neki az árát cserébe.

Gondolom ezt más is szokta, ha nem tud személyesen dokihoz menni, de a barátnője, anyja, beosztottja éppen megy. Nem?’


hogyne, meg ahogy elkpezeled.

ha tolem egy ferfi ‘ismerosom’ ilyet kerne, nemhogy nem csinalnam meg, de meg el is kuldenem a ..-ba. tudod mikor jarkalnak emiatt orvoshoz, kamuznek es szannam erre az idomet, energiamat.

ebbol latszik, hogy FOGALMAD SINCS, hogy megy ez. meg ha a no maganak akarja kivaltani, mert tenyleg kell, az is korulmenyes es idoigenyes. egy random ismeroseert meg aztan egy no se megy orvoshoz es kamuzza azt, hogy beleelveztek.

nem, nem szokta ‘mas is’. nem dogod fel, h ez nem olyan, mintha lekuldened a szomszedod, hogy hozzon neked is kenyeret a boltbol?!

2021. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
*jarkalnek
2021. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
93%

Azt hozzáteszem, hogy a patikusok is szoktak pofát vágni, mikor nem egyezik a világnézetükkel, hogy te nem akarod a bébibabót. Nincs az a nő, aki erre önként vállalkozik. Nem ismersz nőket, ez egyre nyilvánvalóbb.


Nincs az az isten, hogy férfiismike kedvéért felirassak ilyen bogyót. És nincs az a nő, aki bekap egy ismeretlen bogyót, amit egy faszi ad. Ha egy pasinál esemény utáni lenne, az akkora red flag, hogy az űrből látszik.

2021. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!