Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért vannak meglepődve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak meglepődve azon, hogy az ember sablon üzeneteket küld első levélben társkeresőn, hogyha kb. 20-ból 1-szer kap amúgy is választ?

Figyelt kérdés
Imádom ezt, hogy "legyél már eredeti, ne sablon üzenetet írj" bemutatkozásokat (természetesen többnyire egy töküres profilon, mert hát miért is ne lenne kettős mércénk). Szerintem mindenki úgy kezdi, hogy mindenkinek megfogalmaz egy egyéni üzenetet, de egy hét után rájössz, hogy mi a f**nak szánnál mindenkire energiát, ha kb. 5% esélyed van választ kapni? Úristen mennyire elegem van a nők irrelizmusából
2021. szept. 29. 16:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
mondjuk ha ez neked ratarti kihaennem p.csa stilus, akkor vannak nalad gondok.. ennyire nem frusztraljon mar a puncihiany.
2021. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
30%
Számomra eleve röhejes az egész társkeresősdi, kb olyan mint egy zs kategóriás webshop, ahol kosárba teheted a kiszemeltedet, aztán vagy megjön vagy nem. És pont az egész szánalmassága miatt tudok ebben egyetérteni, hogy mire fel ez a nagy elvárás sokaktól.
2021. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok meglepődve vagy felháborodva semmilyen sablonszövegen, de egyszerűen több kedvem van azzal beszélgetni, aki eredeti módon közeledik. Csomó értelmes és eredeti pasi veszi a fáradságot, nyilván szimpatikusabbak.
2021. szept. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
És honnan tudod hogy azt a nagyon eredeti szöveget nem küldi el rajtad kívül még 50 nőnek? :D
2021. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha valaki ír pár összeszedett mondatot és azt küldi első üzenetként mindenkinek.
2021. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14: ezt főleg úgy értem, hogy a profilomra reflektál. Üres profilnál ez nyilván tárgytalan.

Nem tudom teljes bizonyossággal, hogy másnak nem küld hasonlót, engem az érdekel, hogy SZÁMOMRA érdekes és/vagy eredeti a szöveg. Nem ördöngösség.

2021. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

14: ugy, hogy konkretan mondjuk a kepemre vagy kiirasomra reagal??

pl. volt egy ido, amikor nem volt bemutatkozasom, de az egyik kepem x orszag x varosaban keszult es voltak, akik felismertek es ezzel nyitottak. ehhez nem kell oriasi eredetiseg, de megis jobb, mint egy ‘mizu’ vagy ‘szep vagy’..


ne fajjon mar ennyire nektek, hogy vannak ferfiak, akik meg kepesek eredeti(bb) dolgokat kipreselni magukbol.

2021. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok meglepődve, sok a gyökér nő is.

Ez olyan, mint én egy idő után már aki nem volt szimpi nem is írtam visza...mert megunja az ember a sok hülyét.

Szerencsére nem kell társkereső.

N29

2021. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Nekem a kedvencem volt anno: "Írj, majd kiderül😉". Na, egy idő után az ilyen profilokról menekültem eszeveszetten. 😆😆😆😆 Ha nem képes magáról két épkézláb mondatot írni, akkor miért fecséreljek rá egy betűt is? Főleg, mert amikor rájuk írtam, pár (tő)mondat után el is halt a beszélgetés(nek nem nevezhető kezdemény). 😆😆😆😆 Kabaré...
2021. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is a legjobb. Levelező partnert keresek, feltétel hogy ne dohanyozzon :)
2021. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!