Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha a lány kezdeményez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a lány kezdeményez? Sok helyen hallom, hogy a nő legyen nő, és a férfi tegye meg az első lépést. Na de, ha nem teszi?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátom jövő héten költözik kollégiumba, másik városba. Régóta érzem, hogy több van köztünk, mint barátság, és most már tudni szeretném, hogy konkrétan mi is ez a dolog, ő mit gondol róla. Ismerem, tudom, hogy félénk és nem kezdeményező típus és azt gondoltam, hogy beszélek vele, elmondom én mit érzek, és megkérdezem ő mit érez. Jól teszem?
2010. szept. 1. 19:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
nálunk is én kezdeményeztem egy buliba:) sztem ez abszolút nem gáz úgyhogy hajrá!:)
2010. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát kezdeményeztem:) de nem jött be, azt mondta ő nagyon jó barátként tekint rám. ez van, majd talán egyszer, később...
2010. szept. 2. 22:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor erre keresztet vethetsz. A legjobb ha megpróbáltok ugyanúgy barátok maradni mint eddig. Persze lehet, hogy egy végigivott éjszaka után az ágyban köttök ki, de ez a legtöbb mi kapható. Szerintem.
2010. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Baj, ha a lány kezdeményez?"


Nem.


"Sok helyen hallom, hogy a nő legyen nő, és a férfi tegye meg az első lépést."


Ez egy baromság. Ugyanis sokszor, megkockáztatom, hogy a legtöbbször a nő kezdeményez, csak nem is tud róla. Egy pillantással, mosollyal stb. Ezt érzékeli a férfi és "kezdeményez", mármint azt hiszi, hogy kezdeményez, de csak azért, mert erre már megkapta a kedvező jelet. A nőkkel bánni tudó férfiakkal ez a helyzet. A nőkkel sikeres férfiak látják, hogy van-e kezdetben esélyük a nőnél és csak akkor vágnak bele az ismerkedésbe, ha "zöld" jelzést kaptak. Formálisan ők kezdeményeznek, valójában nem.


"tudni szeretném, hogy konkrétan mi is ez a dolog, ő mit gondol róla."


Tévedés. Te nem "tudni akarod, hogy mit gondol" valamiről, hanem járni akarsz vele.


"azt gondoltam, hogy beszélek vele, elmondom én mit érzek"


Ezzel lehet, hogy csak feszélyeznéd, kínos helyzetbe hoznád.


A körülményeket úgy kell alakítanod, hogy bátorítsd. Ha erre nem reagál, akkor felmerül a kérdés, hogy férfi-e.


09-01 19:51


Hagyjuk meg ezt a vadászösztönös dumát az idióta női magazinoknak. Vadászösztöne a nőknek van, ők szeretnek vadászni, a férfiakat jobban érdekli a végeredmény.


09-02 22:11


Na, eljutottam eddig a fejleményig :))) Szóval a fentiek tükrében már látod, hogy hibát követtél el. Lehet kezdeményezni, kell is, igazából egy kapcsolat sosem úgy kezdődik normális esetben, hogy valaki "kezdeményez", a másik meg "elfogadja", hanem az történik, hogy a két fél felváltva apró lépéseket tesz és talán nem is lehet megmondani, melyik volt az a pont, amin túl már "jártak".


Nincs veszve semmi, lehet, hogy beindítottad a fiú fantáziáját, ezentúl bölcsebben csináld.

2010. szept. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!