Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavar ha egy férfinak nincsen jogosítványa? Ez szégyen ha nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szóval járt tanfolyamra de úgy érezte nem neki való, béna volt és félt is. Ez nagyon gáz? Azt gondolnád hogy ez retardált és hagyjuk? Létfontosságú a jogosítvány?

2021. nov. 21. 17:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem szégyen, de mivel szeretnék gyereket, ez nálam sajnos kizáró ok
2021. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
48%

Párválasztásban mit számít bárkinek a jogsi? :D

Nem sofőrt választasz aki életed végéig furikázni fog.

Bár ahogy elnézem a válaszolóknak nagy részének inkább sofőr kell.

2021. nov. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

12

Van kocsim, jogsim! ÉN nem akarok senkit furikázni!

2021. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%
Van jogsim, de nincs autóm , bringázom már 25 éve . 48F
2021. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
12, nem sofőrt keres, hanem olyan társat, aki mobilis. Egy/több gyerek mellett hatalmas könnyebbség az autó. Nekem van autóm is, jogsim is. Sokkal szívesebben indulok el úgy hosszabb útra, ha a velem utazó is tud vezetni és szükség esetén át tudja venni a kormányt. Emellett jó lenne, ha nem csak én hurcibálnám a gyerekeket, nem csak én tudnék nagy bevásárlást előadni stb. Szóval, egy vezetni tudó társ igenis nagy segítség.
2021. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

15-ös . Ez jó . Nem csak én tudnék , egy nagy bevásárlást előadni:)

Erre nagyon kell a jogsi. Menjünk shoppingolni !!! :)

2021. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
16, te cipeltél már haza buszon több szatyornyi cuccot? És nem a ruhaboltos vásárolgatás a kérdés.
2021. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

17


Ez se feltétlen kényelmes megoldás, de vehetsz elektromos biciklit (nagyon jogsi se kell hozzá), kosárral és ha annyit kell vásárolni esetleg teszel 2 fordulót.

Régebben, mikor még nem volt kocsink, anyám elvitte az üres babakocsit és abba cipelte haza a szatyrokat. Tehát kis fantáziával meg lehet oldani, de tény hogy egyik sem olyan kényelmes mint ha kocsival csinálnád mindezt.


:)

2021. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
63%

18

Most elkéozeltem, ahogy Biatorbágyról elmegyek a Budaörsi Auchanba egy babakocsival...😂

2021. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
39%

Nagyszerű!!! És még ti rinyáltok , hogy milyen drága a benzin!!!!!

Járjatok bringával, akkor legalább lesz miből vásárolni , a hétvégi autóval!!!!!!

2021. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!