Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavar ha egy férfinak nincsen jogosítványa? Ez szégyen ha nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szóval járt tanfolyamra de úgy érezte nem neki való, béna volt és félt is. Ez nagyon gáz? Azt gondolnád hogy ez retardált és hagyjuk? Létfontosságú a jogosítvány?

2021. nov. 21. 17:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
32%

20

Én speciel itthonról dolgozom, de az életben le nem allnék olyan férfival, akinek nincs kocsija jogsija! Pontosan a 15 ös válasza miatt! Szeretnék gyereket, de autó nélkül nem lehet! Én ezt csak társal tudom elkéozelni. Egyedül nem! Márpedig, ha a társamnak mincs jogositványa, onnantól az illető plusz egy teher!

2021. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%

Igazából nem is értem miről megy a vita. A kérdező feltett egy kérdést, amire sok olyan választ kapott, ami hasznos, bár itt egyeseknek nem jön be. Ha nem tetszik, hogy valakinek fontos szempont az autó, olyat kell keresni, akinek nem az.

Attól, hogy próbálják itt páran rossznak beállítani, ha ez valakinek fontos, pontosan mit várnak? Hogy holnaptól nem gondolom így, hogy gyorsabb, kényelmesebb, egyszerűbb autóval? Vagy, hogy nem fogják nők (vezetni tudó, autóval rendelkező nők is) pozitívumként felfogni, hogyha nem minden az ő nyakukba szakad, amihez autó kell, vagy vezetni tudás? Nem muszáj elfogadni, hogy az autó, egy nem Budapesti számára mekkora pozitívum és segítség, de azt had döntse már el mindenki maga, hogy ő szeretné-e, hogy a párja tudjon vezetni.

Nálunk például páromnak (férfi, aki tud vezetni és van autója) kifejezett elvárása volt, hogy megtanuljak vezetni és biztonsággal közlekedni, mielőtt gyereket vállalnánk,hogyha szükség van rá, mobilis legyek. Ne kelljen rá várnom, vagy buszon szenvedni a gyerekkel, ha orvoshoz kell vinni, vagy bármilyen okból utaztatni kell.

Nem ördögtől való gondolat és nem is csak a nőkre jellemző.

Ha adott ember nem tud/akar vezetni, vagy elvi kérdés miatt utasítja el ezt a lehetőséget, nekem az se baj, de olyat keressen aki ezzel egyetért és jó így neki. Ilyen egyszerű.

2021. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
26%
Ha valaki fél, nem magabiztos, akkor szerintem minden közlekedő jobban jár, ha nem vezet az illető. Amit #2 ír, hogy milyen emberek is kapnak jogosítványt, hát az inkább elszomorító, nem véletlen, hogy tele vannak az utak közveszélyes idiótákkal.
2021. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
49%

Épp ellenkezőleg. Ha az illető mondjuk Budapest belvárosában él, és nincs semmilyen olyan különleges körülmény (a buta plázapicsák lenyűgözése meg az autós "kirándulás" a Dobogókőre nem az), amely indokolná az autó fenntartását, akkor elvárnám, hogy ne tartson autót.


Anyagilag is fölösleges teher, a környezetszennyezésről nem is beszélve. Soha nem állnék le olyannal, aki a harmincéves dízelsz@rával pöfögi tele a levegőt.


Nyilván ha a választottam Ohat-Pusztakócs felsőn él, ahonnan napi két busszal utazhatna be a közeli kisvárosba, majd onnan a megyeszékhelyre vonatozna dolgozni, vagy mondjuk a beteg anyját kell kezelésekre hordania, elnézőbb lennék e kérdésben.


Maga a jogosítvány kérdése és az esetleges alkalmatlanság teljesen irreleváns számomra. Nem lehet mindenkinek érzéke mindenhez.

2021. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Budapesten lakom hanem az isten háta mögött. Erősen gondolkodom rajta hogy fel költözöm de az ingatlanok nagyon drágák. Ráadásul én nem akarok panelba lakni csak kertes ház. Szóval akkor lehet folytatom mégis még nem buktam ki a tanfyamról csak most nem voltam vezetni egy ideig.
2021. nov. 24. 10:35
 26/29 A kérdező kommentje:
Még egy kisebb városban is nagyon el vannak szabadulva az ingatlan árak. Pedig ha városban lennék biztos nem csinálnék jogosítványt.
2021. nov. 24. 10:36
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

Egy sima városban is nagy könnyebbség. Én Pécsen lakom. Ha a páromhoz akarok eljutni, a város egyik részéből, a másikba, akkor 2 busz és cirka 1 óra. Majdnem annyi idő volt lejárnom Szekszárdra, mikor egyetemre jártam. (Szintén busz) Illetve szintén izgi a saját lakásomtól eljutnom anyáékhoz, szintén ugyan az a város, csak két távolabbi pont, hétköznap 1 busszal megoldható, ami fő időben 20 percenként jár, azon kívül óránként, hétvégén egyáltalán nem, ami azt jelenti, hogy 2 busszal jutok hozzájuk, vagy haza. Ez egy cirka 40 perces művelet, amit autova 10-12 perc alatt tudok le.

Szóval, bár kényelmesebb itt römegközlekedni, mint egy kis településről megoldani, de nem egy álom. Lehet más nagyvárosban értelmesen van megoldva a tömegközlekedés.

Mindenesetre én mindkét közlekedési módot használom, mikor melyik célszerű, (busz, autó) mert különben a fél életem elmenne buszozásra.

2021. nov. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem szégyen. Sőt teljesen felesleges. Nekem van jogsim is és kocsim is, de csak akkor használom ha messze kell menni. Pl most megyek temetésre vasadra, de már vagy két hónapja nem autóztam.


Van olyan ismerősöm, aki 15 éves kora óta tudott vezetni, és 22 évesen kétszer is megvágták.

Nekem harmadjára sikerült. Elsőre a vizsgabiztos meg az oktató összejátszott. Leváltottam az oktatómat, utána megint meghúztak, majd utána kaptam egy harmadik vizsgabiztost, aki nem csak akkor enged át ha adsz neki egy 30ast, hanem ha tudsz vezetni.

2021. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
43%

Eddig minden barátomnak volt, pontosabban az elsőnek nem de o akkor csinálta.


Nekem fontos. Nekem is van jogsim és én is vezetek, eddig anyukám autóján de most veszek majd egyet magamnak ha megvan az allamvizsgam mert jelenleg arra megy el minden időm de mar megvan a kocsi, csak el kell mennem érte majd.


A mostani barátommal sokszor járunk el bulizni persze ha nincs vizsga időszak es általában autóval, ha a pasinak nincsen akkor ő mindig iszik en meg soha? Na nem,ilyet nem játszunk.


Volt egy srác akivel randiztam és rendszeresen taxinak használt, nagyon elegem volt már belőle nem is lett belőle semmi főleg ez miatt.


Barátom elég sokat vezet, többet mint en és sokszor voltunk már ausztriaba úgy hogy félig o félig en vezettem, ez is jó volt így.


Nagyon nagy +pont ha van, főleg hogy a felek nagy része ha csak az egyiknek van taxinak használja a másikat

2022. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!