Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők.Nektek számít hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Nektek számít hogy milyen karórát hord egy férfi? Ugye, nem mindegy hogy egy ezer forintos kínai, vagy egy több százezres- milliós presztízs karóra. Egész más körülmények közt él a két tulaj.

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 19:13
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
85%

Ha nagyon giccses, feltűnő, nagy órát hord, az taszító számomra. Például valami bumszli aranyórát, vagy valami színes borzalmat.


Ha már órát akar hordani, akkor legyen az szolid, visszafogott, szinte észre se vegyem, annyira illeszkedjen a stílusához és az öltözékéhez.


De alapvetően nem érdekel. Leegyszerűsítve úgy fogalmaznék, hogy egy karóra csak rossz pont lehet (ha ronda vagy csiricsáré) vagy nulla (semleges). Pluszpont semmiképp nem lehet.

2021. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
90%
Pont lesz.rom, legyen ízléses és kész. A pasik egymás előtt villognak az órájukkal.
2021. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%

10 csak epp az órákon nemigen latszik markajelzes


Ezek 2-7 millios órák Huglot big bang


[link]



Szerintem egy nő nincs aki eleve ezt a márka nevet mar hallotta.


A masik meg hogy ránézésre sem látszik az órán.


Ilyenben megjelenne egy srác le nem esne az órájáról semmi..

2021. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
20%

*ja 24 millioig is terjed az értéke.

Nem ástam nagyon bele magam.

2021. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
85%

A világmárkák profi utánzatait ma már megkapod 10-20 ezer forintért.

Ha veszel magadnak egy rohadt drága márkás órát, az egyetlen egy embert fog érdekelni: téged.

Rajtad kívül senkit, és pláne mi nők magasról teszünk erre.


Hacsak nem egy szicíliai maffiavezérrel akarnék összejönni, vagy valami BMW-s cigánygyerekkel, akkor biztosan nem izgatnak a státuszszimbólumai, amikkel a saját kis ingatag önbizalmát akarja simogatni.

2021. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, azt mondjátok, hogy nem számít az óra, ami a pénz kifejezője.

Akkor miért kell a nőknek pénzes pasi? Én ne mondjátok, hogy nem kell, mert valahogy a jól kereső mérnöknek van fullos csaja, nem a Tesco őrének.

2021. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

#16: Azt kellene megértenetek, hogy az, hogy valaki pénzes és fullos nője van, nem ok és okozat, hanem két egymás mellett létező eredmény.


Az ok a világhoz való hozzáállás, annak az okozata a pénz és a jó nő.

2021. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
88%

16


Pedig nem kell, nem kellett soha. Pedig megtehettem volna (kb, bármit megtehettem volna párválasztás témakörben), hogy pénzeset választok, de egyszerűen nem eszerint választottam párt és kész.

2021. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
85%
A barátommal mindketten hordunk órát (az egyik kedvenc kiegészítőnk), és sose érdekelt a márkája, hiszen amíg ízléses és jól néz ki, nem édesmindegy?
2021. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy ahogy ti használjátok a "fullos csaj" kifejezést, úgy nem akarok az lenni. Műhaj, műköröm, plasztika, unott, nyávogós hang, szopós száj... én örülök, hogy az ilyen órával villogós surmók meg a fullos csajok megtalálják egymást.
2021. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!