Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők.Nektek számít hogy milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Nektek számít hogy milyen karórát hord egy férfi? Ugye, nem mindegy hogy egy ezer forintos kínai, vagy egy több százezres- milliós presztízs karóra. Egész más körülmények közt él a két tulaj.

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 19:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha azonos neművel barátkozok, beszélgetek, akkor is az első 5 kérdésben benne van, hogy mi a munkája. Egy semleges alapkérdés, mint pl hogy hol született, vagy vannak-e tesói.
2021. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

mivel az ember elete nagyreszet munkaval tolti sajnos, ezert ha valakit megismersz, az alap erdklodes resze, hogy szobajon, ki mit tanult, mit dolgozik stb. nem azert, mert az erdekel, milyen gazdag, de eleg fura lenne, ha fel utan se tudnad, a pasid/csajod mivel tolti a napjanak 1/3 reszet.

es meg csodalkoztok, hogy szuzek vagytok, amikor egy artatlan kerdesre egybol ugrotok meg golddiggerrztek. mondjuk fura, mert azt ketlem, hogy ennyi esszel olyan szakmatok lenne, amivel jol lehet keresni, szoval a golddigerek titeket ugyse fenyegetnek.


a kerdesre valaszolva: baromira nem erdekelnek az orak, nem is ertek hozzajuk. a nagyon gagyi parezer forintos kinai bovlit kiszurom, mert van annyi szeperzekem, de szerimtem egy 50 ezres meg 500 ezres kozott az eletben meg nem

mondanam a kukonbseget. es valljuk be, 50 ezres orat kb barki tud venni. egyebkent az oraiasi, csillivilli feltuno orak kifejezetten nem

tetszenek, legyenek akarmilyen dragak.

2021. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, remélem tudod, hogy az óra értékéről semmit nem mond a kinézete, se a ráírt márka. A hihetetlenül szolidnak kinéző óra is tud tízmilliókat érni. Minden nemes márkának van hamisítványa és klónja. Ma már egy giccses, minél több elemet tartalmazó óra nem jelent drágaságot, és fordítva. Sokan hordanak okosórát, amiknek kb. semmi stílusuk nincs. Kinézet alapján nem fogja senki megmondani, hogy milyen típusú szerkezet van benne, milyen körülmények között készült, melyik évben gyártották. A luxus karóráknak igen érdekes története van, én már nézelődtem errefelé. Egy biztos: önmagában az óra megléte nem jellemzi a viselőjét.


Másfelől amúgy én is szeretem az igényes, stílusos, jó szerkezetű, jól működő órákat. Nem vagyok milliomos, és nem is fogok erre költeni, de szépek ezek, főleg videón ahol közelről veszik fel. :D Én egy Kronaby-t választottam, ami stílusra tetszik, mégis modern annyira, amennyire azt a hétköznapok igénylik. Egyeseknek már ez is luxusnak számít, másiknak meg röhej lenne. Nekem pont megfelelő.

2021. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy probléma megkérdezni hogy mivel foglalkozik az akivel ismerkedsz olyan végtelenül vicces.

"Neeeeem nem akarok beszélni arrol hogy mivel telik az életem 80%a!!!!Ez csak a felszínes aranyásókat érdekli!"


Bmeg ha nem beszélsz senkivel, akkor mondd azt, mert ez az alapkérdés MINDEN beszélgetésben. Nagyik kérdezték már ezt tőlem, mikor sokat kellett várni a buszra, a Libris eladó csaj is megkérdezte, amikor nemrég odamentem ajándékot venni, aztán valahogy elkezdtunk beszélni, ezt kérdezik a barátaim barátai amikor bemutatnak nekik, stb. Nem kommunikáltam még sosem úgy senkivel, hogy ne jött volna szóba a munka. De ja, teljesen normális annyira paranoidnak és komplexusosnak lenni, hogy bármi rosszat lásson valaki ebbe😅

Az ilyen hagyja meg a randizást a felnőtteknek.

2021. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem számít az óra, miért írják le több kérdésnél, hogy pl. a Seiko prolik márkája?
2021. nov. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
92%

nem erdekel milyen az oraja, es nem is tudok megkulonboztetni egy tobb millios orat egy par tizezres hamisitvanytol.


abbol a szempontbol szamit az oraja, hogy ha 100 ezer forintnal dragabb, akkor tudom hogy nem illunk ossze, mert nem egyezik az ertekrendunk, hiszen en sosem adnek ki ennyi penzt valamire, amit egy 10 000 ftos ora is tud.

2021. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

36.-ra.


De akkor jó a kínais ruha, kis ház egy borsodi faluban, és a busz kocsi helyett, ugye?

2021. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
37 : azert egy borsodi zsakfaluban elest, nagyon bekorlatozott kozlekedesi lehetosegeket nem hasonlitanek ahhoz, hogy valaki nem szorja a millioit orara, szoval nem, az nem lenne oke.
2021. nov. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érzékem hozzá, hogy különbséget tegyek. Nekem olyan ez, mint a gyémánt és a cikória, nem tudom, mit kell látni, mi a különbség és épp ezért hülyeségnek is tartom azt, ha valaki a drágábbat választja ugyanazért a látványért. Ezek a nagy buzı órák ráadásul általában semmit nem tudnak, ami értékelhető lenne az idő mérésén kívül. Az okosórák között jobban különbséget tudok tenni, de azt is csak azért, mert nagyon sokáig kerestem magamnak a megfelelőt.
2021. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
8%

Aki százezres tételben vesz valamit, amit egy telefonon is meg lehet nézni, az egy borzalmasan nagy negatív karmát felhalmozó, üres, szeretet nélküli, istentelen és istenkáromló, pokolban élő szegény ember.


Több száz évig fog szenvedni még.

2021. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!