Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én akarok túl sokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés

2 hónapja chatelünk, randizgatunk. Minden rendben van, de egy valamin mindig fenn akadok, amikor egy nap egyszer kétszer ír csak vissza. Nyilván vannak napok amelyeket teljesen átbeszélgetünk, chatelünk, stb.

Mondtam ezt már neki is, de csak egy két napig tart a változás.

Én akarok sokat? Más kapcsolatokban is így megy ez? Milyen sűrűn írtok vissza egymásnak?



2021. nov. 27. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Te nem dolgozol? Mert kb csak a tanuló vagy egyetemista ráérős ismerősök csinálják ezt. Munkahelyen dolgozom nem a telon nyomkodom, vagy épp vezetek vagy épp vásárolok vagy bármi más.

Nem non stop chatélés a napom az akkor van ha valamit közölni is szeretnék a másikkal. De annak nem látom értelmét, hogy óránként küldjek pàr szívet vagy a kutya smile-t.

2021. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? 2 hónap után azért egy bizonyos kor felett kicsit tovább halad a dolog csetelgetésnél és néha találkozunknál.
2021. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon túlbonyolítod.

Felnőtt emberek nem chaten élik a magánéletüket!

2021. nov. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!