Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van??olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van??olyan társkereső oldal ahol tényleg lehet sex kapcsolatot létesíteni?? vagy csak ismerkedni stb..

Figyelt kérdés

2021. dec. 27. 08:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ez így van a punci érték! főleg olyan pasinak amilyen én vagyok átlagosnál nagyobb a szexuális étvágyam nekem minden nap kéne a punci csak sajnos a feleségem nem adja mindig max hetente 3szor ami nekem nagyon kevés ezért keressek szexpartner t
2021. dec. 27. 15:09
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

#10

Nekem nem a punci az érték, hanem a szerelmem, akihez tartozik.

És ha kegyként biztosítaná nekem,vagy valamiféle ellenszolgáltatás fejében, és nem amiatt, mert vágyik rá, akkor köszönöm szépen, de nem kérem.

2021. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Így van

Teljesen igazat adok a 12 nek.

A szex csak akkor jó, ha érzelmek is vannak mögötte.


Kedves kérdező.

Szerintem sok férfi összetenné a két kezét, ha a felesége, vagy a párja, hetente 3X hajlandó lenne a szexre.

/Elmondanám, hogy ez teljesen normális. /

Hidd el, sok nő nem hetente 3X, hanem havonta 3X hajlandó, és sokan még ezt is jónak tartják.


Ne csúfítsd el az életedet mindenféle fizetős nőcskékkel, mert ott nincs érzelem, ők csak fadarabok.

Persze van 1-2 kivétel, de ahhoz nagy szerencse kell.

2021. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

A Kérdező közben küldött egy privátot a szerszáma állítólagos paramétereiről.

Ennyit a kérdés komolyságáról.

2022. jan. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

A 10 es pirosat kapott, de pedig teljesen igaza van.

A szexpartner kereső oldalakon nem könnyű normális nőt kifogni.

Nézd meg az erotika várost. /eropolis.hu /

Amíg be van jelentkezve 70 nő, addig kb 700 férfi.

10 szerese. Ilyenek az arányok.


Amelyik nőt könnyen megkapod, azzal valami bibi van. Vagy arcra nagyon csúnya, vagy túlsúlyos, vagy bármi más.

Amelyik tudja magáról, hogy viszonylag csinos, szép arcú, aranyos, kedves, azt nehezen kapod meg.

Ő kap napi 50 levelet, és majd ő kiválasztja a neki legjobban tetszőt.

Sőt.

Az igazán legjobbaknak a bemutatkozó szövege átirányít egy másik oldalra, ami bizony már fizetős.

Olyan, hogy elmész valakihez, bekopogsz, beenged, és mehet a móka, olyan nagyon kevés van.

/Sajnos tapasztalatból tudom./.

Aki ilyen, az meg általában úgy is néz ki.

Néha néha akad egy egy kivétel, hogy minden oké, és nem anyagias, de ahhoz baromira nagy szerencse kell.

2022. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Férfi vagyok, te beteg állat Kérdező. A privátjaidat pedig dugd fel magadnak jó mélyre. Te rakás szerencsétlenség...
2022. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te jó ég.

Mi történhetett itt. 😁😆

2022. jan. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!