Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknek csak olyan pasi kell aki más nőknek is kell?

Figyelt kérdés
Ha kiderül, hogy más nők nem hajtanak a pasira akkor érdeklődésüket vesztik a befolyásolható nők?
2021. dec. 30. 09:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/131 anonim ***** válasza:
11%
de itt van pl #9, aki már "anyucikázik" na ő tőlem kb olyat tiszteletet kapna, hogy a fal adja a másikat...
2021. dec. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/131 A kérdező kommentje:

9


Most hiába makogsz utólag, kiemelted, hogy a nőket tisztelni kell.

Akkor most utólag miért helyesbítesz?


A tiszteletet tán nem kell kiérdemelni?


Egy férfinak tudtommal ki kell. Egy nőnek nem kell ennek érdekében semmit tennie?

2021. dec. 30. 09:37
 13/131 anonim ***** válasza:
93%

Nos, megtanulhattuk itt gyakorin, hogy akinek van szabad akarata, netán meg meri védeni magát, és visszaszól azoknak, akik elnyomnák, mint egy csikket, ne adj’ Isten még tartja is magát valamire, fontos a saját boldogsága, amit nem áldoz be másért, az nárcisztikus, vérfeminista, és egoista.

Erről ennyit.

2021. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/131 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ezt legkésőbb egyetem végére kinövik.
2021. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/131 A kérdező kommentje:

10


Általában a legjellemtelenebb nők szoktak ilyesmiket hangoztatni, hogy tisztelje a nőket. Az ilyenek szokták lehúzni a pasikat pénzzel stb.

2021. dec. 30. 09:38
 16/131 anonim ***** válasza:
12%

Többnyire igen, főleg azokra igaz akik azt mondják hogy ők nem.


Ez a női alaptermészethez tartozik, ami a legvonzóbb és legerősebb hímet keresi, és az ilyen hímek más nőstények érdeklődését is fel kell hogy keltsék, így ha sok nő legyeskedik körülötte, akkor sikeres hímnek látszik, aki párzásra érdemes.


Vannak akik felül tudnak emelkedni az ösztöneiken, de azok általában csendesek, és nincsenek olyan sokan.

2021. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/131 anonim ***** válasza:
89%
Elmentünk incel irányba , és én meg azt hittem lesz egy normális kérdés 😓
2021. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/131 A kérdező kommentje:
Most ha olyat mernék írni, hogy a nők igenis tiszteljék indulásból a férfiakat, vajon mennyi savat kapnék itt a nőktől? Mert, hogy milyen dolog, mert ki kell érdemelni ugye?
2021. dec. 30. 09:40
 19/131 anonim ***** válasza:
83%

"Miért kell tisztelni a nőket? Ezt kifejtenéd?"

Ugyan nem engem kérdeztél, de ez nekem is fontos szempont. Fogalmazzuk meg akkor úgy, hogy ne legyen tiszteletlen a nőkkel. Ha így jobban tetszik. Vannak férfiak, akiknek nehezére esik a nőket embernek kezelni. Tehát, míg egy férfinak megadják a kellő tiszteletet, a nőknek nem.

Akinek nem evidens, hogy megadja az alap tiszteletet a másiknak, lógjon bármi a lába között, az eleve kiesik minden egészséges önérzettel rendelkező nőnél.

Ami az alap kérdést illeti, egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy egy bizonyos nő típusnak egy bizonyos férfi típus lesz vonzó. Tehát, vannak nők akiket a pénz vonz, őket mindig a pénz fogja. Vannak akiket a jellem beli dolgok, vannak akiket a külső stb., stb. Ha neked x típusú nő tetszik, annak mindig y típusú férfi fog tetszeni kisebb, nagyobb eltérésekkel. Egy értelmes, inteligens nő pl. ritkán választ alul iskolázott, a világra érdektelen, az életében megrekedt embert. Szemben egy olyan nővel, aki nem kiemelkedő intellektuális téren, leszarja a világot és saját maga is megrekedt. Gondolom érted mire célzok.

2021. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/131 A kérdező kommentje:

16


A kérdés pont amiatt született mert ettől tartottam, ezt figyeltem meg én is.


A gáz az, hogy egy férfiember annyira vágyik a nő társaságára és szeretetére de amint megismered a női természetet annál jobban tartasz tőlük, annál kevésbé tudsz bennük megbízni. :(

2021. dec. 30. 09:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!