Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a nőknek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nőknek csak olyan pasi kell aki más nőknek is kell?

Figyelt kérdés
Ha kiderül, hogy más nők nem hajtanak a pasira akkor érdeklődésüket vesztik a befolyásolható nők?
2021. dec. 30. 09:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/131 anonim ***** válasza:
74%

Hamar kibújt a szög a zsákból.

Ékes példái vagytok a nőgyűlölő, agresszív seggfejeknek.

Kérdező: abban biztos vagyok, hogy te csak makogni vagy képes, de ne ezt vedd alapnak.

Én kommunikálok. Tudom, ez merőben idegen számodra.

Hogy te és a gyenge képességű társaid is felfogják:senki nem mondta, hogy a férfiakat nem kell tisztelni. Csak azt mondtam, hogy tisztelni kell a nőket. Segítek: ez nem zárja ki, hogy a másik nemnek is kijár.

Van még mit gyakorolnod a szövegértésen.

2021. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/131 anonim ***** válasza:
86%

Jó a kérdés... érdekes módon amikor a feleségemmel és/vagy a kislányommal sétálok mindig mondja a feleségem hogy bazdmeg hogy néznek téged a nők....

És tényleg, én is látom.

Ha egyedül vagyok, le sem szarnak...

Szóval van benne valami.

2021. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/131 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát a női ízlések elég uniformizáltak, erről van szó?"


Igen, a normális pasikat szeretjük.



Mellesleg ennél már csak a férfiak ízlése uniformizaltabb.

2021. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/131 anonim ***** válasza:
85%

"Tehát a női ízlések elég uniformizáltak, erről van szó?"

Természetesen vannak olyan tulajdonságok, amik a nők többsége számára vonzó. Határozottság, nyitottság, céltudatosság, megfelelő magasság, testtartás, izommennyiség, stb.

Fordítva is így van; vékony testalkat, szép hosszú haj, nagy mellek, formás fenék, stb.


Ez tényleg kérdés bárki számára?

2021. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/131 A kérdező kommentje:

24


Várjunk egy csöppet.


Ez azért sokkoló sok férfi számára (engem beleértve) mert csak újonnan kezdtek a nők erről nyíltan beszélni. Talán az internetnek hála. És ezt a sokkot fel kell dolgozni valami módon, hisz sok férfinek az utóbbi 10-20 évben nagyot csökkent az önbecsülése emiatt. Persze nem kell őket sajnálni, hisz FÉRFIAK, csak szaporítószervek!

2021. dec. 30. 09:52
 26/131 A kérdező kommentje:

23


“Igen, a normális pasikat szeretjük.“


Ez hazugság. Millió normális pasi magányos manapság.


Ha azt írtad volna, hogy a vonzó pasikat szeretitek akkor még egyet is értettem volna.

2021. dec. 30. 09:53
 27/131 anonim ***** válasza:
83%
Mit kell feldolgozni?🤣 fel kell dolgozni azt, hogy nekünk is lett szavazati jogunk, hogy magunk és nem a családunk választja a férjünket és hogy tanulhatunk is, esetleg lettek jogaink ? Ne már.
2021. dec. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/131 A kérdező kommentje:

21


Még mindig az a kérdés, miért kell a nőket tisztelni?


Az embert valóban tisztelni kell, ha tiszteletre méltó.


De valakit csak azért mert nunija van miért kell tisztelni?

2021. dec. 30. 09:55
 29/131 A kérdező kommentje:

27


Nem. Azt kell feldolgozni, hogy sokunkra örökös magány és boldogtalanság vár a jogaitok megemelkedésével együtt. Azért szerintem a magány nem annyira mókás dolog mint ahogy te itt be szeretnéd állítani.

2021. dec. 30. 09:56
 30/131 anonim ***** válasza:
86%

#25 Férfiként nekem szánalmas ez a tipródás. Ez én időmben a férfiaknak udvarolni kellett a nőknek és meghódítani. Ha a jelenlegi felhígult világban is nehezére esik valakinek párt találnia, hát az magára vessen.


Hol vannak azok az idők, amikor táncházban ismerkedtek az emberek és egy csinos nőre ÉLŐBEN volt több tucat kérő, akik közül választhatott. Aztán ha a nőnek szimpatikus voltál még az apját is meg kellett nyerned. Most pedig a lehetőségek tárházával picsognak sokan, hogy nem kellenek senkinek.

2021. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!