Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpatikus lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lenne egy ilyen pasi? Engem ledöbbentett. Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

47 éves, egy kocsija és egy kutyája van összvisz. Egy elhanyagolt, lerobbant két emeletes házban él az anyjával, aki tartja a markát a rá eső rezsipénzért. A pasi nem veti meg az italt, múltkor is hajnali 3-4-ig tivornyázott.


Véleményekre vagyok kíváncsi, de ne bántsuk egymást :)


2022. jan. 16. 08:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire lerobbant az a ház?
2022. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Eléggé.... bőven rá férne a felújítás, modernizálás. Régi, csúnya bútorok, rossz elrendezés. Nem sokat kapna érte ha el kéne adnia, max. a telek értékéért kapna többet.
2022. jan. 16. 09:19
 13/52 A kérdező kommentje:
Figyu, ha érdekel titeket, megadom az illető elérhetőségét, ha így véditek. Be ne meséljétek már nekem hogy az ilyen fokú igénytelenség az átlag magyart írja le! A szegény ember még igényesebb a környezetére. Ha kell ecettel takarítja végig a házát.
2022. jan. 16. 09:22
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire két külön világ vagytok, hogy tudtál randit összehozni vele, pláne felmenni hozzá?
2022. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem védem az alkesz bácsit, de kétségtelenül vannak itt nála rosszabbak, pl a 9es krvázós kis gyökér.


Amúgy én se értem hogy lehet ilyen alakot összeszedni, és még el is menni hozzá az első randin...

2022. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Egy kedves férfi amúgy. Úgy voltam vele, hogy ismerkedjünk és meglátjuk. Nem akartam elsőre ítélkezni vele kapcsolatban. De rájöttem hogy teljesen más világ vagyunk, ég és föld. Nem én fogok alkalmazkodni a "nyomorhoz". Más céljaink vannak az életben, nem értek egyet dolgokkal, az én szememben gáz ha egy 47 éves ember hajnali 3-4ig tivornyázik például.
2022. jan. 16. 09:26
 17/52 A kérdező kommentje:
Nem az első randi volt, kb 1 hónap után vitt el magukhoz. Nem jártunk, csak ismerkedtünk. Nem történt semmi köztünk.
2022. jan. 16. 09:27
 18/52 anonim ***** válasza:
98%

Az igénytelenség a legtöbb esetben, bár nem mindig, a szülőktől tanult dolog. Felnőtt korban már valószínűleg nem, vagy alig változik.


Az viszont, hogy valaki anyagi javak terén mit ér el vagy mit nem ér el 47 éves korára, egy soktényezős egyenlet eredménye. Magyarországon sajnos még egy szorgalmasan dolgozó embernél is előfordulhat, hogy nem tud magának lakást teremteni. Egy egyedül élő, minimálbér-közeli keresetű ember itthon ugyanis egyszerűen nem tud egy albérletet kifizetni, még egy kisvárosban sem. Aki mélyszegénységbe születik bele, és csak rosszul fizető munkát talál, az könnyen önhibáján kívül is tartósan a szüleinél kénytelen lakni.


Az alkoholizmus pedig egy csapda, amiből iszonyú nehéz kimászni. Ma már világosan tudjuk, hogy az alkohol súlyos addikciót okozó drog. Egyre több kell belőle ugyanahhoz a hatáshoz, s a hirtelen megvonásba akár bele is lehet halni. Ebből a szempontból a heroinnal egy kategóriába sorolható. Ha ma találnák fel az alkoholt, egészen biztosan betiltanák. Sajnos itthon az alkoholisták túl kevés segítséget kapnak, a társadalom gyakorlatilag a sorsukra hagyja őket. Elmehetnek elvonókúrára, de miután kiengedik őket, nem kapnak támaszt ahhoz, hogy a visszaesést elkerüljék. Gyakran még a nálunk gazdagabb országokban is ez a helyzet, mert az alkoholisták felkarolása túl sok erőforrást igényelne.

2022. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
85%

Neki ennyi az élet, hogy van hol lakni, van mit enni, a többit meg elissza. Nő ezek szerint így is akad.

Nem ledöbenni kell, hanem lekoptatni.

2022. jan. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:

Sajnálom őt egyébként, mert egy kedves, értelmes férfi, de nem tudom eldönteni hogy lehetősége nem volt tovább tanulni és egy értékes diplomát szerezni, vagy igénye.


Ne is mond, 800 ezer alkoholista van, akikről tudunk, a valós szám úgy 1 millió lehet. Én nem élek alkohollal, sosem szerettem, így nem tudom beleképzelni magam hogy mi a jó benne úgymond. Egyet tudok, nekem nem lenne rá energiám hogy egy függő embert vigyek a hátamon, és reszkessek mit csinálna. Nekem is megvan a magam baja, nem kérem másét pluszba.

2022. jan. 16. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!