Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpatikus lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lenne egy ilyen pasi? Engem ledöbbentett. Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

47 éves, egy kocsija és egy kutyája van összvisz. Egy elhanyagolt, lerobbant két emeletes házban él az anyjával, aki tartja a markát a rá eső rezsipénzért. A pasi nem veti meg az italt, múltkor is hajnali 3-4-ig tivornyázott.


Véleményekre vagyok kíváncsi, de ne bántsuk egymást :)


2022. jan. 16. 08:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
32%

Jólvan, te is a macskáiddal maradsz, már eleve látszik :D Nem véletlen vagy egyedül 33 évesen :D


Vagy egy troll vagy.

2022. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Kutyám van, de semmi gond :)


Nem vagyok troll, a véleményedet meg nem kérdezte senki. De feltétlenül ide kellett okádnod, gondolom te írtad a privit is. További szép napot neked.

2022. jan. 16. 10:24
 33/52 anonim ***** válasza:
87%
Azert ne haragudjatok mar de ha valaki mocsokban el az anyával meg alkoholista ne erdemeljen mar egy igenyes not….
2022. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
17%
Átlag magyar. Ennyi.
2022. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy meg szerintem ha meg igaz a sztori akkor nálad is hatalmas bajok vannak a "toronyban" hogy 33 évesen tartasz egy 20 éves szintjén az életben...
2022. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk érettségi után elkezdtem egy olyan egyetemet amit szülői hatásra tettem, mert csak 19 voltam és otthagytam, majd utána elmentem dolgozni. Utána jöttem rá hogy orvos szeretnék lenni, ezért kezdtem el "későn" az egyetemet, és B tervnek felvettem egy másik szakot, mert a gyógyszeriparban szeretnék dolgozni, pusztán ezekért.


A vénasszony meg nem demens, semmi baja sincs. Engem meg ne hazudtolj meg úgy hogy nem is ismersz. Lefotózzam a diákigazolványokat esetleg?

2022. jan. 16. 10:48
 37/52 A kérdező kommentje:
Persze, azzal rögtön baj van aki nem kér egy alkesz, putris férfiból.
2022. jan. 16. 10:48
 38/52 anonim ***** válasza:
87%
Mi van ismerkedni akarsz? 😂😂 akkor inkább adj FBt hogy mindenki lásson!
2022. jan. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
85%
Ez tök érdekes nem demens de beszél a tvhez, de közben emiatt menekülsz, inkább ne legyèl orvos...
2022. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
12%
No, hát nem csak nekem sántít akkor a sztori. Egy átlagosan élő magyar férfi savazása ez a kérdés, mert valahol koszt látott a kérdező (vélten vagy valósan, ki tudja?). A tisztaságmániás világképébe ez nem fér bele.
2022. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!