Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpatikus lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lenne egy ilyen pasi? Engem ledöbbentett. Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

47 éves, egy kocsija és egy kutyája van összvisz. Egy elhanyagolt, lerobbant két emeletes házban él az anyjával, aki tartja a markát a rá eső rezsipénzért. A pasi nem veti meg az italt, múltkor is hajnali 3-4-ig tivornyázott.


Véleményekre vagyok kíváncsi, de ne bántsuk egymást :)


2022. jan. 16. 08:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
92%
Hat de most mi a kerdes? Igen, egy lerobbant csocselek, te megis ismerkedtel vele, most meg szapulod valamiert a neten. Rengeteg ember el igy, nem egyedi eset a csavo. En mondjuk eleve ismerkedni sem mentem volna el vele, mert tudom, hogy nem olyan emberekkel tervezek, akik 50 evesen ott tartanak, hogy van egy kutya meg van pia azt jovan, te megis elmentel vele aztan meg csodalkozol. Nekem nem kell ehhez szemelyesen megkukkolnom a masik eletkorulmenyeit, hogy lassam, mi a helyzet.
2022. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ilyen az átlag magyar, akkor én itt isten vagyok... Jézusom
2022. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Esetleg nem vagy szép, vagy mi a probléma veled, hogy szóba jöhet egy 47 éves alkoholista, aki még ötvenes nőknél se lenne opció? /hacsak nem ők maguk is ebbe a társadalmi rétegbe tartoznak/
2022. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

22-es, nem úgy kezd el ismerkedni az ember hogy rögtön elsőre viszi haza (legalábbis én nem), vagy fotót mutat a körülményeiről. Ő egy jó megjelenésű, kedves férfi, és nem akartam elsőre ítélkezni. De ahogy haladtunk előre lett antipatikus egy-két dolga, de még ekkor sem akartam ítélkezni. A tivornyázás plusz a körülmények tették be a kaput végleg. Eszemben sem volt tervezni vele, nem voltunk még azon a szinten és már nem is leszünk. Egy egyszerű ismerkedési fázis volt.


23-as, ha tényleg ilyen az átlag magyar (természetesen nem), akkor bárónő vagyok. Ha átlagosnak számít az hogy a "mama" magában beszél a tévéhez és a macskához, esküszöm elsírom magam.

2022. jan. 16. 09:56
 25/52 A kérdező kommentje:
24, írtam hogy 33 vagyok. Jól nézek ki, adok magamra, nálam ez alap.
2022. jan. 16. 09:57
 26/52 A kérdező kommentje:
20 évvel fiatalabb kozmetikus kiscsajnak megfelelt a csávó. Exe volt.
2022. jan. 16. 09:58
 27/52 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mit akarsz egy 47 éves, putris körülmények között élő alkesz papától?
2022. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Semmit, eddig sem akartam. Csupán arra lettem volna kíváncsi, hogy másnak ez úgymond tűrhető körülmények lennének, vagy elítélendő és "hagyd a fenébe" kategória.
2022. jan. 16. 10:01
 29/52 anonim ***** válasza:
90%
Hogy a viharba lenne ez tűrhető kategória? Leírtam már, még igényes, normális körülmények között élő, társkereső idősebbeknek sem. Max a hozzá hasonlatos prolinak.
2022. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Mit akarsz, vannak olyan emberek akik elhordanák simán a másikat, mert nem vágyna egy dilis magában beszélő "anyósra", putris életmódra, és egy iszákos pasira. Keresnék a hibát a másikban, hogy biztos luxusban él, elítélő, és mégis milyen pasi kell neki, milliárdos? Miközben csak annyi az elvárás, hogy azért ne tivornyázzon már 47 évesen, és adjon a környezetére.


Nekem ez a bőven "soha nem kéne" kategória, inkább döglök meg egyedül. Igényes vagyok a lakásomra, imádom csinosítgatni, rend és tisztaságmániás vagyok. Náluk a legkisebb jele sem volt ezeknek.

2022. jan. 16. 10:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!