Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szimpatikus lenne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lenne egy ilyen pasi? Engem ledöbbentett. Bővebben lent ⬇️

Figyelt kérdés

47 éves, egy kocsija és egy kutyája van összvisz. Egy elhanyagolt, lerobbant két emeletes házban él az anyjával, aki tartja a markát a rá eső rezsipénzért. A pasi nem veti meg az italt, múltkor is hajnali 3-4-ig tivornyázott.


Véleményekre vagyok kíváncsi, de ne bántsuk egymást :)


2022. jan. 16. 08:01
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
93%

Egy korodbeli egyetemista lánynak első körben a legbiztosabb az egyetemen ismerkednie a többi hallgatóval. Ebből az esetből ez az elsőrendű tanulság. Legközelebb majd jobban vigyázol.


Egyébként nagyon rossz megfigyelő lehetsz, ha nem vetted észre már a randikon, hogy a pasas alkoholista. Az ilyen embereknek általában annyira bűzös a lehelletük, hogy egy méterről érezni. S a viselkedésükön és a beszédükön is azonnal meglátszik. Egy orvosjelöltnek ezt azonnal illene kiszúrnia.

2022. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként az is bizonyítja, hogy provokatí savazás a célja, hogy normális nő azt mondja, oké, így él, és megy a következőre. Erről kérdést kiírni azt jelenti, hogy másoktól várja a visszaigazolást, hogy savazhassa a férfit, mert valahol a tudata mélyén érzi, hogy nincs igaza.


Pedig még csak orvos sem vagyok.

2022. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező,nagy hatással volt Rád,hogy a pasi anyja tvhez/macskához beszél,pedig ez a legkisebb "baj" a történetben. Én sem értem,hogy egyáltalán miért is jöhetett képbe ez a pasi Nálad. 47 ves,tehát jóval idősebb mint Te. Gondolom az rövid időn belül kiderül hogy az anyjával él. Itt kellett volna lezáródni a történetnek /ha a korát elfogadtad/. Igényes nő vagy,értelmes,okos, saját lakásod van. Miért ilyen vén " kujon" az aki szóba jöhet? Ennyi idősen 30-35 éves korosztályban kellene gondolkodnod. 50 éves nő vagyok. Esélye nem lenne nálam ilyen férfinak. Bármilyen kedves/aranyos, előnyös külsejű. A huszonéves ex vélhetőleg a pénzére hajtott. Mi másra?
2022. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

Semmi bűzt nem éreztem a pasin.


A savazó kommentekre nem vagyok kíváncsi. Én tudom az igazságot, semmi értelme sem lett volna hazudnom, így az életemről sem. Nem tudom honnan veszitek a bátorságot, hogy ezeket megkérdőjelezzétek.


Mivel vizsgaidőszak van, megyek tanulni, a további kommentekre nem válaszolok, én lezártnak tekintem a kiírásomat. További szép napot.

2022. jan. 16. 11:16
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Trollnak troll, az kétségtelen, de nincs igazad 51. Ez inkább egy pasi troll, a kérdés pedig arra megy ki ami itt jellemző mantra, hogy egy 30 körüli nőnek már csak 50 körüli lepusztult, részeges szutykokra érdemes ácsingózniuk. Ilyen a világon nincs hogy egy szép, igényes, jómódú, egyetemre járó 30 körüli nő egy hónapig járogat egy öregedő alkesz trógerral, és csak akkor kap észbe amikor meglátja az otthonát.
2022. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
100%
56-Persze, azért sántít ez az egész nagyon.
2022. jan. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, én rengereg hasonló pasival randiztam már, de nem voltam így kiakadva hogy ki milyen körülményekben él.

Mindíg úgy voltam vele, hogy ő ilyen, nekem kell eldöntenem hogy kell, vagy nem?

Eldöntötted hogy nem kell.

Ezek után nagyon gyorsan lépj túl rajta.

2022. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg: a kérdező csak pozitív választ akar,savazót nem....mi a pozitív?
2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%
58! Döbbenj le te is vele együtt! 🙃
2022. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem döbbenek le,én is ismerek ilyen pasit. A kérdezőt viszont nem értem. Ő ledöbbent,lezárta. Akkor miért kérdez? Erősítsük meg hogy jól döntött,vagy esetleg mondjuk,hogy nincs ebben semmi,rendben van ez a pasi..
2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!