Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért hiszik azt h csak akkor lesz barátnőjük amikor gazdagok lesznek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
63%
20, en írtam. Akkor te csináld majd így, nem tart vissza semmi.
2022. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
És akkor azt mondják a nők h nem aranyásók meg nem lehet megvenni őket amikor ilyen válaszok jönnek
2022. márc. 12. 12:09
 23/34 anonim ***** válasza:
32%
22,tisztelet a kivételnek. Nálunk hasonlóan keresünk, az enyém is megy a közösbe, sőt, amikor eladok valamit, az is közös, sőt, volt, hogy mondtam neki, menjen el fodrászhoz, mert látom h zavarja a haja. Én vagyok a nő. Amikor kellett, az autómat is kölcsönadtam neki
2022. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
68%

18#, azért írtam csak az anyagi oldalát a dolgoknak, mert erre vonatkozott az eredeti kérdés. Nyilván nem csak anyagi szempontból választok partnert, a pénz önmagában elég kevés egy kapcsolathoz, bár azt elismerem, hogy én egy racionális típus vagyok, nekem ezek fontosak, azt tartom, hogy szeretetböl nem kapsz kenyeret a boltban.

Az anyagi helyzet változhat, egyik napról a másikra is, ezzel tisztában vagyok. De úgy gondolom, hogy aki elötte sikeres tudott lenni, volt egzisztenciája, az könnyebben fog talpra állni egy öt ért csapás után, mint aki elötte se vitte semmire. Tehát itt nem is csak a pénz számít, hanem az, hogy az ember képes-e valamit felépíteni az életében vagy sem. A pénz megléte ennek csak egy velejárója. Anyám szokta mondani, hogy "szegény embert még az ág is húzza". Pont erre gondolok, a szegény ember nem úgy gondolkodik, mint a sikeres ember, nincsenek meg azok az eszközei, amivel jobb körülményeket tud teremteni magának. Ha nem változtat a gondolkodásán és nem kezd el valamit tenni (az ilyen embereknek ez általában eszébe sem jut), akkor szegény is marad. Ilyenek voltak a szüleim is és ezért tudom, hogy mit nem szeretnék. Én az ilyen embereket kerülöm, ha párt keresek.

Hogy lelépnék-e, az attól függ. Ha azért nincs pénz, mert közben a pasi alkesz lett és elitta, vagy szerencsejátékos, akkor nyilván nem maradnék mellette. De egy betegség miatt nem hagynám el.

"Nemigen lehet megbízni emiatt benned." TE nem tudnál megbízni bennem, de az nem azt jelenti, hogy megbízhatatlan vagyok, ez csak a te véleményed.

De nagyon köszönöm, hogy leírtad, elgondolkodtam rajta.

2022. márc. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
29%
Mert semmilyen értéket nem tudnak az életükben felmutatni és úgy gondolják, hogy a pénzük lesz a kivétel ezek alól - ha lesz, persze.
2022. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
59%
25. "Értékek hiánya" alatt arra gondolsz, amikor valakinek az a bűne, hogy nem született jóképűnek, vagy nem nagydumás/magabiztos/menő személyiségű.
2022. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
79%
#25: Sosem értettem ezeket az értékes dolgokat... Van olyan ismerősöm, akinek rengeteg barátja van. Jó arc, segítőkész, imádják, de nem néz ki jól. Egész életében egy barátnőt tudott kifogni, az is lelépett egy jobb kinézetű sráccal. Neki, még milyen értéket kéne felmutatnia, elmesélnéd? :O
2022. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
84%
Normális embernek zavaró, ha a párja sokkal többet keres nàla, független attól hogy nőről vagy fèrfiról van szó. Senki nem akar eltartott kisgyerek szintjèn èlni. Aki kimondottan gazdagot keres( miközben ő csóró), az aranyásó, mindkèt nemben.
2022. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
83%

28

És mit csináljak, ha óvónőként, pont egy IT mérnök, programozó pasiba szerettem bele??? Most akkor ne legyek vele azért, mert ő 5x annyit keres mint én?

2022. márc. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
29# nyugodtan legyél vele, ha őt ez nem zavarja.
2022. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!