Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért hiszik azt h csak akkor lesz barátnőjük amikor gazdagok lesznek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%
7. Fordítva valahogy nem zavarja a párokat, amikor a férfi jómódú, a nő pedig magától nagyon nem lenne az. A nők olyankor azt szokták mondani, hogy úgy is a "közösbe" megy minden bevétel.
2022. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

9 egy csalad 2 emberes dolog.

Egy nő nagyot sziv gyerekkel plane egyedul.

2022. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

7: Megértelek, de alapvetően ez akkor is anyagias hozzáállás! :) Ezzel nincs is semmi gond, én simán el is fogadom, mert mások vagyunk. Nekem fordítva viszont működne.


Az első barátnőm (kereskedelemből kiesett bizonyos okok miatt, utána csak takarítónak tudott visszamenni, mert nem válogatott) kb 1,5-2x kevesebbet keresett nálam, én álltam a közös költekezések java részét, mert úgy gondoltam fairnek.

2022. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
12. Én nevelném a gyerekemet férfiként válás után. Csak a bíróság akkor is 99%-ban az anyának adja a gyereket, ha a férfi is szeretné.
2022. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
81%
12, nem kötelező gyereket csinálni, ha mégis, akkor meg kell nézni, kivel.
2022. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%

11# fordítva nem okoz gondot, pont azért, mert a nőt nem zavarja, ahogy írod is. A férfit sem zavarná, ha a nő sokkal többet megengedhetne magának? Dehogynem. Volt egy ilyen exem, állandóan a kisebbségi komplexusát zúdította rám, még ő provokált engem, mással próbált kompenzálni, ami abból állt, hogy más területeken lenézett, lehúzott, minden nő hülye stb. Nagyon sok problémánk adódott emiatt.

De mindegy is, akkor legyek anyagias. A mostani kapcsolatomban nincs ilyen gondom, és lám, működik is.

2022. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes amúgy ez a szitu. Sorban hallani nőktől, hogy hááát, igen, a férfinak legyen pénze a gyerekre is. Ezzel szemben jó pár férfitől azt hallom, hogy csak úgy vállal gyereket, hogy akkor is feltudja nevelni, ha valami beüt és erre gyűjt. Valahogy, tőlük sosem hallani, hogy a nőnek is legyen a gyerekhez pénze...
2022. márc. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

7:

Most vagy ebben a státuszban, az élet pedig hosszú. Leszel te is még beteg vagy egyéb módon kiszolgáltatott, mert az is az emberi létezés része. De a vagyoni helyzet is egyik pillanatról a másikra megváltozhat, ha ehhez nincs elég fantáziád, akkor pillants bele a hírekbe.

Nem mernék ilyen ingatag értékekre építeni egy kapcsolatot, mint amilyeneket összeszedtél. Értem én, hogy ez a minimum belépő, kell(ene) az összes többi is. Csak hát, az elmondottak alapján de azt is feltételezem rólad, ha menet közben változna az anyagi helyzet, akkor azonnal lelépnél.

Nemigen lehet megbízni emiatt benned.

2022. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

14: Régi szoci berögződés, amúgy 99% sosem volt. :) Ma már egy picit jobb, mint mondjuk 30 éve.


[link]


Látható a lényeg, 4 éve 80% az anya volt, 12.9% közös, 6.7% apa... Elvileg a tendencia ilyen téren javulgat, ha megnézed visszafelé. Én már javulgatnak hívom azt is, hogy közös elhelyezés van. :)

2022. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
38%

Azért, mert fontos a pénz. Ha én lebirtam diplomázni es jo allást megcsípni, akkor a párom ne elégedjen már a gyárral vagy az arufeltoltessel netto 200 ért.

Írta valaki, h no huzzon vissza fialas utan dolgozni. Na én örömmel mennék vissza, sokkal jobban szeretném ezt a megoldást, mint otthon ülni egy síró gyerekkel.


N28

2022. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!