Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőket udvarlással, virággal, verssel, szerelmet vallással, udvariassággal és előzékenységgel megfogni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 24. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

"Mi a vonzalom? Az, hogy jóképű?"


BOgárka, ezt igen vádlóan írtad. Megkérdezném, te olyan nők után loholsz rózsa csokorral és olyan nőknek vallasz szerelmet, akik nem tetszenek neked?

Igen, képzeld, egy nő is akkor fog kapcsolatot akarni, ha tetszik neki a férfi. Szerinted mégis hogyan? :D

2022. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

- Hjajj, azok a régi fiatalok! - sóhajtott fel a 83 éves Aranka néni - azok még tudták, mitű' döglik a légy!

- No, mitől, öreganyám? Bókok? Gyönyörű szép, csokor virágok? Szerelmetes levelek? Trubadúr lírák? - kérdezte Jani.

- Há' egy nagy francot! - szólt az öregasszony. - A jóu nagy kőükemény f.sztú'!

2022. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
30%
Mert ez unalmas és sok embertől megkapható. Akkor értékelik, ha olyanoktól kapják meg, akik mellette valamiben vagy kiemelkedőek vagy az ő kedvükért ilyenek.
2022. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert én nem vagyok egy virágos-verses lány. Legyen vicces, okos, hívjon meg egy sörre, azzal nagyobb sikert tud elérni.
2022. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó kèpű jahh persze ahhoz szimpátia vonzalom is kell .Más szemüvegen keresztül látod a másik felet aztán jön a fekete leves vagy kiismeredca valódi szemèlyisègèt .Aztan elkezdem mérlegelni hogy kell e ez neked vagy sem.De fordítva is igaz változik az ízlés és megtetszik .Am meg ezek virágok ismerkedèskor nekem is sok verset meg hagyjuk .Nem felesleges de ezek a dolgoknak később lessz jelentősége sztem.Mert ha kiismeritek egymást és ugy érzed ő az igazi akkor az már ugy más ha pl veszel neki virágot vagy barmi mast amit tudod hogy a kedvence .
2022. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!