Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félénk férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk férfi esetében honnan lehet tudni, hogy csak túl félénk ahhoz hogy lépjen, vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nincs most senki konkrét, olvasgattam a kérdéseket és ennak kapcsán merült fel (noha korábban én is kerültem hasonló dilemmába).


Ha adott egy férfi egy nő akik valószínűleg szimpatikusnak találják egymást, bejönnek egymásnak. Legalábbis a jelek szerint. Van akin azért látszik ha félénk.


Szóval tegyük fel, hogy a nő igyekszik a férfi értésére adni az érdeklődését, de nem ő akarja először randira hívni vagy csak szimplán nem ő akar dominálni, szóval szeretné ha a klasszikus nemi szerepek az ismerkedésben megmaradnának. Mindegy.

Honnan tudhatja egy nő, hogy a férfi túl félénk hogy lépjen, nem veszi kézbe a dolgokat, vagy csak (annyira) nem érdekli, nem akar tőle semmi többet?



2022. máj. 2. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
"Szóval szeretné ha a klasszikus nemi szerepek az ismerkedésben megmaradnának". Hát ez egy félénk férfi esetében nem megy. Vagy domináns leszel, vagy ha mindketten csak tanakodva toporogtok, akkor nem leszel belőle semmi. Viszont ha meghódítod, akkor is később is ilyen lesz, mindig neked kell majd őt megmenteni.
2022. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Húha, elég érdekesek a válaszok. Nem provokatív jellegű, a frusztrált, sértődött válaszokat nem tudom hova tenni.


Nem gondolom, hogy aki félénk az kevésbé lenne értelmes. Ahogy azt se, hogy a nem félénkek meg "rudnak hódítani". Azért ezt erősen cáfolnám, ahogy sok más nő is szerintem.

2022. máj. 2. 20:16
 13/24 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg örülnék a konstruktív válaszoknak.
2022. máj. 2. 20:17
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

#13


6-os vagyok (a ronda de félénk). Mégis hogy hódítana egy félénk? Sehogy. Okkal az. Vagy a te fejedben is az amerikai tinivígjátékok vannak, mint a legtöbb nő esetében ilyenkor? Félénk, de iszonyat jól néz ki, aki pirulva az ingje szélét morzsolgatva elhív téged randira? Úgy gondolod ilyen létezik?

2022. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Akinek bejossz az mindig nez.

A felenkek inkabb rejtve szoktak nezegetni, foleg ugy h nem is veszed eszre kb.

2022. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hú, téged biztos az én kérdésem ihletett meg. Régebben volt pár ebben a témában. A válasz: Sehogy. Nem lehet megtudni. Ahhoz egy nem félénk nő kéne, aki megkérdezi, vagy maga kezdeményezi a randit. Hát, én nem vagyok az. Esetemben nem derült ki, és már soha nem is fog😭
2022. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

12 a félénkség eleve mulyaságbol ered, szociális keszségek hiányábol. Ebből pedig az is hogy hódítani is kevésbé tudnak


A magabiztosság pedig tapasztalatokbol azzal pedig jo szoc.készségekből ered, ez vonja magával azt is hogy tudnak hódítan, értenek a nőkhöz, és "sima liba", akadálymentesen is megvan a legtöbb annak, aki profi.

2022. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan típus, aki csak várja a sült galambot és/vagy nem tud olvasni a jelekből, akkor ez tényleg így lesz mindenben később is. Te leszel a királyfi és ő a királylány. Nincs bajom a félénk fiúkkal, lehetnek okosak, szépek, hűségesek, szorgalmasak (más területen) de nagyon sok kapcsolatot látok, amiben a nők levadásszák az ilyen szorongósabb fiút, mert lehet vele lelkizni, meg biztos csak az övék marad, meg kiváltja a gondoskodási ösztönt... Aztán meg szidják, hogy miért nem kezdeményez, védi meg őket, áll ki értük az anyóssal szemben, vált jobb munkahelyre, ha gáz van ott, vagy jut eszébe magától, hogy be kellene vásárolni és hasonlók (nem kívánt törlendő, mert persze vannak ennek fokozatai, most túloztam). Hát mert mindig ilyen volt, akinek mindent mondani kell, vagy akár csinálni helyette. Csak egy szintén bizonytalanabb, nem domina nőnek ez meg önértékelési izékhez vezet, mert nem akar sem őrmester szerepet otthon, meg néha jól esne királylánynak lenni anyuka helyett.
2022. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
11%
Félénk a pasi= nem érdekli a nő. Lehet bármit belemagyarázni, de ez igazából ilyen egyszerű.
2022. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#19 ezt indokolnád v kifejtenéd? Ez érdekel. Mert azért azt én is észrevettem (most pl egy konkrét esetre gondolok) hogy tetszem a pasinak, de nem mer(t) kezdeményezni rendesen. Felnőtt emberről beszélek 30 felett. És akkor elgondolkodtam, hogy vagy tényleg nem mer (bár a szeme 'majd kiesett) vagy nem akar (eléggé).
2022. máj. 2. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!