Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy félénk férfi esetében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félénk férfi esetében honnan lehet tudni, hogy csak túl félénk ahhoz hogy lépjen, vagy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Nincs most senki konkrét, olvasgattam a kérdéseket és ennak kapcsán merült fel (noha korábban én is kerültem hasonló dilemmába).


Ha adott egy férfi egy nő akik valószínűleg szimpatikusnak találják egymást, bejönnek egymásnak. Legalábbis a jelek szerint. Van akin azért látszik ha félénk.


Szóval tegyük fel, hogy a nő igyekszik a férfi értésére adni az érdeklődését, de nem ő akarja először randira hívni vagy csak szimplán nem ő akar dominálni, szóval szeretné ha a klasszikus nemi szerepek az ismerkedésben megmaradnának. Mindegy.

Honnan tudhatja egy nő, hogy a férfi túl félénk hogy lépjen, nem veszi kézbe a dolgokat, vagy csak (annyira) nem érdekli, nem akar tőle semmi többet?



2022. máj. 2. 19:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
66%

#20-ra: én eddig azt tapasztaltam, hogy az a pasi, aki félénk volt kezdeményezni, az igazából nem akart velem járni. Volt, hogy én mentem oda a fiúhoz ismerkedni. Maximum a második randiig jutottunk. Olyan is volt, akivel randiztam, aztán eltűnt, aztán újra előkerült azzal a szöveggel, hogy ő nem volt benne biztos, hogy tetszik-e nekem. (Persze, azért írtam neki több üzenetet és próbáltam hívni, mert nem tetszik nekem) Persze a következő találkozáson se történt semmi. Utána újra eltűnt.

Aztán jött A Férfi. Aki egyáltalán nem volt benne biztos, hogy lehet-e nálam bármi esélye, de megszólított. 2 óra múlva összejöttünk. Ennek 16 éve, azóta is együtt vagyunk. Ő biztos volt benne az első pillanattól, hogy engem akar. Azt nem tudom, hogy mit szerencsétlenkednek ma a 30 feletti emberek az ismerkedéssel. De én nem hiszem, hogy aki tényleg vonzódik hozzád, az annyit nem mer mondani, hogy "Szia Józsi vagyok. Meghívhatlak egy italra?"

2022. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
48%
Ezek a férfiak olyanok mint én, céltalanul élik az életüket, nincs miről beszélni mert semmi sem történik velük, nincs siker élményük, szociális fóbiává alakul az üres életük.
2022. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
63%
Az egész arról szól, hogy a férfi kezdeményez vagy a nő vagy egyik sem. És ha nagyon nem akarnak semmit, akkor nem lesz semmi.
2022. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy férfi akar egy nőt, akkor tesz az ügy érdekében.
2022. máj. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!