Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam egy nőt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy nőt, mert nagyon alacsony az intelligenciája, akkor én most toxikus vagyok?

Figyelt kérdés

Internetről ismertem meg egy lányt 5 évvel ezelőtt, akkor még csak 21 éves volt.


Találkozgattam vele, de nem volt semmi akció, mivel az anyjáék eléggé fogták, meg feltűnően gyerekes volt a viselkedése, és lassú a logikai felfogása.


Viszont nagyok voltak a mellei és elég feltűnően nézett ki, mert kis-ázsiából költöztek ide.


Az évek során újra-újra indult a kommunikáció, aztán végülis 26 éves korára addig eszkalálódott a dolog, hogy kezdett neki problémás lenni, hogy még mindig szűz.


De ugyanakkor meg úgy képzelte el a dolgot, hogy majd jön a lovag és feleségül veszi és neki onnantól nem kell a gonosz kinti világgal harcolnia, mert a pasi majd megvédi és tenyerén hordozza, mint a mesében.


Ettől függetlenül én csak azt magyaráztam neki hogy nagyok a mellei és jó lenne ha a számba adná meg ilyesmik.


És végülis sok sok hónapig lógott a levegőben ez az egész dolog, de végülis átjött és leszopott és megdugtam a melleit.


Nem igérgettem neki semmit, ő mondta hogy neki ez teljesen rendben van.


Viszont utána meg elkezdett ordenáré módon fröcsögni hogy én mekkora sóher vagyok, hogy nem vettem neki virágot nőnapra.


Kicsit fordítva ült a lovon, ezért letiltottam.


Nyilvánvalóan ő a rászorulóbb, mivel éveken keresztül senki sem akarta megdugni vagy 5 percnél tovább tolerálni a viselkedését, és akkor még ő rugdos engem?


Persze elfogadom hogy én vagyok a toxikus disznó aki kihasználja a tapasztalatlan lányokat.


2022. máj. 23. 14:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
32%

engedd el a lányt

vagy add meg az elérhetőségét, s rommá neveljük ;)

2022. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%
Tisztázzuk, attól, hogy a nő nem normális, te még nem leszel az. Egyértelmű ebből a pár sorból, hogy beteg vagy. Vagy inkább kamu kérdés.
2022. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

"És végülis sok sok hónapig lógott a levegőben ez az egész dolog, de végülis átjött és leszopott és megdugtam a melleit.



Nem igérgettem neki semmit, ő mondta hogy neki ez teljesen rendben van.



Viszont utána meg elkezdett ordenáré módon fröcsögni hogy én mekkora sóher vagyok, hogy nem vettem neki virágot nőnapra."


Te akkor tulajdonképpen mit tettél bele ebbe a dologba?

2022. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Jogodban áll elutasítani, aki nem jön be. Igaz az sem vall magas intelligenciára, hogy erről ilyen hosszú, visszaigazolást váró kérdést ír ki valaki...
2022. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

tök mindegy hogy mit tettem bele a dologba vagy mit nem tettem, ezek szerint neki elég volt


a nők sajnos ilyenek, gyakran elég nekik ha a fószer magas meg jól néz ki, vagy ha botrányos a viselkedése


mondjuk ezek közül rám egyik sem igaz


mondjuk intelligens vagyok, de nekem az sem születési adottság (ellentétben pl a magassággal, vagy az erős csontozattal)

2022. máj. 23. 14:31
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nőnek volt alacsony az intelligenciája. 😒
2022. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy kissebbségi komplexusos troll
2022. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
97%

"mondjuk intelligens vagyok, de nekem az sem születési adottság (ellentétben pl a magassággal, vagy az erős csontozattal)"

=> És a nagy különbség, hogy a magasságot, erős csontozatot titkolni se lehet.

Neked az adottságodat elég jól sikerül 😏

2022. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

nem kell különösebben erőlködni ugyanis az intelligencia egy elég kétesen meghypeolt dolog


általában azt jelenti hogy az adott nő + 10% IQ, mivel afelett már tényleg olyan a kommunikáció mintha a falnak beszélne az ember, és a nő csak okoskodást lát az egészben.


Persze kivétel ez alól amikor a férfi jön le arra az érzelmi szintre ami mentén a nő éli az életét.


De véletlenül sem a nő erőlteti meg magát, hogy a férfi szintjén gondolkodjon.

2022. máj. 23. 14:51
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de fogalomzavaros mindenkép.
2022. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!