Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam egy nőt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy nőt, mert nagyon alacsony az intelligenciája, akkor én most toxikus vagyok?

Figyelt kérdés

Internetről ismertem meg egy lányt 5 évvel ezelőtt, akkor még csak 21 éves volt.


Találkozgattam vele, de nem volt semmi akció, mivel az anyjáék eléggé fogták, meg feltűnően gyerekes volt a viselkedése, és lassú a logikai felfogása.


Viszont nagyok voltak a mellei és elég feltűnően nézett ki, mert kis-ázsiából költöztek ide.


Az évek során újra-újra indult a kommunikáció, aztán végülis 26 éves korára addig eszkalálódott a dolog, hogy kezdett neki problémás lenni, hogy még mindig szűz.


De ugyanakkor meg úgy képzelte el a dolgot, hogy majd jön a lovag és feleségül veszi és neki onnantól nem kell a gonosz kinti világgal harcolnia, mert a pasi majd megvédi és tenyerén hordozza, mint a mesében.


Ettől függetlenül én csak azt magyaráztam neki hogy nagyok a mellei és jó lenne ha a számba adná meg ilyesmik.


És végülis sok sok hónapig lógott a levegőben ez az egész dolog, de végülis átjött és leszopott és megdugtam a melleit.


Nem igérgettem neki semmit, ő mondta hogy neki ez teljesen rendben van.


Viszont utána meg elkezdett ordenáré módon fröcsögni hogy én mekkora sóher vagyok, hogy nem vettem neki virágot nőnapra.


Kicsit fordítva ült a lovon, ezért letiltottam.


Nyilvánvalóan ő a rászorulóbb, mivel éveken keresztül senki sem akarta megdugni vagy 5 percnél tovább tolerálni a viselkedését, és akkor még ő rugdos engem?


Persze elfogadom hogy én vagyok a toxikus disznó aki kihasználja a tapasztalatlan lányokat.


2022. máj. 23. 14:21
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Az erős átlagos iq az olyan 100-115 között van , ezek az átlagosak közül akik bonyolultabb dolgokat is megértenek .
2022. máj. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:

ennek a nonek 90korul lehet


de igazabol mindegy is mert fullra latszik h nehezsegei vannak logikai osszefuggesekkel, meg a hetkoznapiakkal is


es az a fajta ember aki a tobbi ember erzelmi allapotabol probalja kikovetkeztetni az osszefuggeseket mivel absztrakcioja nagyon nagyon gyenge

2022. máj. 31. 17:51
 33/49 anonim ***** válasza:
100%
mivel absztrakcioja nagyon nagyon gyenge" Azzal mérik az alap iq-t. Mondjuk a nehezebb matek nekem is szajba ragosan megy csak, de az eletben jol latom az osszefuggeseket , szemelyek , tarsasagok, viselkedesi formak kozott.
2022. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

es az egy nagy teljesitmeny?


az egy beepitett dolog a legtobb embernel


az nem nagy kunszt azert nem kellett megdolgozni

2022. máj. 31. 21:21
 35/49 anonim ***** válasza:
#24-es, a 23-as vagyok. Hát hidd el, a világ ilyen egyszerűen működik, főleg ha nézel is ki valahogy. Világ életemben sportoltam, jól tartom magam és válogathattam a nők között, és a nagyobbnál-nagyobb csöcsű csajokat raktam meg. Tudom, van olyan gnóm, aki életében max 1-2 pi.nát lát, amiből az egyik az anyjáé volt.
2022. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 dregor ***** válasza:
Én még mindig várok legalább egy instára vagy face-re, de úgy látom a kérdező magának akarja a csajt... :D
2022. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

hát ez a nő úgy néz ki amúgy kicsit mint a varga izabella szinésznő ,csak balkán beütéssel.


(ugyhogy verheti arra is aki akarja)


kedves 35-ös


én értem hogy a törzsi bandában a jó testtel lehet aratni, de azért kicsit mindig vicces amikor kipattintott srácok agyilag nincsenek a toppon aztán nem tudnak jó kereseteket elérni


kivéve persze ha elkezdenek valami seftes tevékenységet, ahol kamatoztathatják képességeiket.


én meg intelligens vagyok alapból, de még arra is egy csomót kellett gyúrnom, hogy ott legyen ahol most.


"mert a világ így működik", ha jól vág az agyad, akkor jó sok pénzt fizet neked a munkahelyed és nem kell kidolgozzad a beledet sem (nem vagyok programozó)

2022. jún. 1. 09:19
 38/49 anonim ***** válasza:
Kép nélkül is elég kamu a sztori. Senki nem vár 5 évet egy szopásra.
2022. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
milyen jó hogy te mindent fullra tudsz, az össze világ élettapasztalata benned csúcsosodik ki
2022. jún. 6. 20:57
 40/49 anonim ***** válasza:
Meg szexkaocsolatban is an kuldenek valami matricat vagy akármi nőnapra. Elvileg nőnek nezed eleve.
2022. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!