Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam egy nőt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy nőt, mert nagyon alacsony az intelligenciája, akkor én most toxikus vagyok?

Figyelt kérdés

Internetről ismertem meg egy lányt 5 évvel ezelőtt, akkor még csak 21 éves volt.


Találkozgattam vele, de nem volt semmi akció, mivel az anyjáék eléggé fogták, meg feltűnően gyerekes volt a viselkedése, és lassú a logikai felfogása.


Viszont nagyok voltak a mellei és elég feltűnően nézett ki, mert kis-ázsiából költöztek ide.


Az évek során újra-újra indult a kommunikáció, aztán végülis 26 éves korára addig eszkalálódott a dolog, hogy kezdett neki problémás lenni, hogy még mindig szűz.


De ugyanakkor meg úgy képzelte el a dolgot, hogy majd jön a lovag és feleségül veszi és neki onnantól nem kell a gonosz kinti világgal harcolnia, mert a pasi majd megvédi és tenyerén hordozza, mint a mesében.


Ettől függetlenül én csak azt magyaráztam neki hogy nagyok a mellei és jó lenne ha a számba adná meg ilyesmik.


És végülis sok sok hónapig lógott a levegőben ez az egész dolog, de végülis átjött és leszopott és megdugtam a melleit.


Nem igérgettem neki semmit, ő mondta hogy neki ez teljesen rendben van.


Viszont utána meg elkezdett ordenáré módon fröcsögni hogy én mekkora sóher vagyok, hogy nem vettem neki virágot nőnapra.


Kicsit fordítva ült a lovon, ezért letiltottam.


Nyilvánvalóan ő a rászorulóbb, mivel éveken keresztül senki sem akarta megdugni vagy 5 percnél tovább tolerálni a viselkedését, és akkor még ő rugdos engem?


Persze elfogadom hogy én vagyok a toxikus disznó aki kihasználja a tapasztalatlan lányokat.


2022. máj. 23. 14:21
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Napi kamu...
2022. máj. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 dregor ***** válasza:
73%
A kutyát se érdekli, csak dobj egy instát, facebook-ot, twittert. :D
2022. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:
jó igénytelen vagy akkor, ha igy látatlanban is oké, meg az elmondottak alapján
2022. máj. 23. 16:02
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

"mondjuk intelligens vagyok,"


Igen, ez át is jön :D

2022. máj. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 dregor ***** válasza:
100%
#13 hát gondoltam csak nem lehet csúnya, mert te is a külseje miatt voltál vele. :D Másrészt meg pont a leírtak miatt oké a csaj. :D
2022. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
89%
Igen az. Mert nincs meg az értelmi színvonalad a jó szexhez...
2022. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

Te pontosan miért is vagy intelligens?

Azért, mert neked úgy talán 80-as az IQ-d, a csajnak meg kb. 70, még nem leszel az, sőt, qrva messze vagy tőle.

2022. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
pedig a nők pont így érzékelik az intelligenciát....a 70 IQ nőnek a 80IQ férfi akire fel tud nézni, felette csak okoskodásnak érzékeli a dolgot.
2022. máj. 24. 18:29
 19/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a 80-tól is messze vagy. (De nem felette vagy...)
2022. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
"nem értem" oooga boooga
2022. máj. 29. 17:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!