Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasítottam egy nőt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítottam egy nőt, mert nagyon alacsony az intelligenciája, akkor én most toxikus vagyok?

Figyelt kérdés

Internetről ismertem meg egy lányt 5 évvel ezelőtt, akkor még csak 21 éves volt.


Találkozgattam vele, de nem volt semmi akció, mivel az anyjáék eléggé fogták, meg feltűnően gyerekes volt a viselkedése, és lassú a logikai felfogása.


Viszont nagyok voltak a mellei és elég feltűnően nézett ki, mert kis-ázsiából költöztek ide.


Az évek során újra-újra indult a kommunikáció, aztán végülis 26 éves korára addig eszkalálódott a dolog, hogy kezdett neki problémás lenni, hogy még mindig szűz.


De ugyanakkor meg úgy képzelte el a dolgot, hogy majd jön a lovag és feleségül veszi és neki onnantól nem kell a gonosz kinti világgal harcolnia, mert a pasi majd megvédi és tenyerén hordozza, mint a mesében.


Ettől függetlenül én csak azt magyaráztam neki hogy nagyok a mellei és jó lenne ha a számba adná meg ilyesmik.


És végülis sok sok hónapig lógott a levegőben ez az egész dolog, de végülis átjött és leszopott és megdugtam a melleit.


Nem igérgettem neki semmit, ő mondta hogy neki ez teljesen rendben van.


Viszont utána meg elkezdett ordenáré módon fröcsögni hogy én mekkora sóher vagyok, hogy nem vettem neki virágot nőnapra.


Kicsit fordítva ült a lovon, ezért letiltottam.


Nyilvánvalóan ő a rászorulóbb, mivel éveken keresztül senki sem akarta megdugni vagy 5 percnél tovább tolerálni a viselkedését, és akkor még ő rugdos engem?


Persze elfogadom hogy én vagyok a toxikus disznó aki kihasználja a tapasztalatlan lányokat.


2022. máj. 23. 14:21
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
A 80 az értelmileg vissza maradott némileg , tehát az általános dolgok felfogása is olykor nehezére esik. Persze erről nem tehet senki mert mindenki felett áll egy jobb készségű ember.
2022. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus eset dióhéjban: van egy csúnyácska (biztos, hogy az, különben nem lenne szűz 26 évesen) csaj, de jó kannákkal. Neked pedig bejönnek a nagy csöcsök, de a csaj összében már nem. Ezért tetted neki a szépet, hogy párszor megcsöcsörészd, de csak a szükséges minimumot. Aztán a csajnak nem esett jól, hogy csak ennyire kellett, azt hitte kapcsolat lesz.


A többi pedig már csak sárdobálás mindkét részről. Te is h.lye voltál, hogy olyan csajt kezdtél szédíteni, akiben csak egy (azaz kettő) dolog fogott meg. A csaj is h.lye, hogy a nyilvánvaló jelekből nem vette észre, hogy mire megy ki a játék...


34F

2022. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%
Mellmániás vagyok. Nekem volt egy hatalmas csecsű nőm, egyszerű volt mint az 1x1, de az ágyban mindenre hajlandó volt. 8 évig voltam vele és használtam az ágyban, de szószerint. Amit jött egy értelmesebb hatalmas csöcsökkel, elvettem. gyerekeim anyja. ő értelmes
2022. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
93%
#23! Ha a feleséged értelmes lenne, nem ment volna hozzád. Egy értelmes nő ugyanis nem menne hozzá ilyen sz.r emberhez. De valószínűbb, hogy inkább csak nem létezik.
2022. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:

24-es


neked nagyon nehéz lehet a valósággal szembesülnöd, mivel az igazságtalan és nem úgy müködik ahogy a te betokosodott gyermeki lelkivilágod látni akarja, mivel máshogy nem tud alkalmazkodni.


sajnállak

2022. máj. 30. 18:57
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

#25! Köszönöm a személyiség elemzést. Ezek szerint én tudtam rosszul. Az értelmes nő idiótát keres. Örülök, hogy tanulhattam tőled 😉

#24

2022. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:
te kis hópihe
2022. máj. 30. 19:08
 28/49 anonim ***** válasza:
29%

OFF: amúgy durva, hogy a mai világban az ember hamarabb mer coming outulni azzal, hogy meleg, mint azzal, hogy a nagymellű nők jönnek be neki.


Én sem mertem eddig senkinek sem elmondani, csak itt, anonim fórumon. Ha ez kiderül, akkor a férfi egy perverz, szexista ösztönlény, bezzeg ha b*zi, akkor nagyon bátor, aki ki mer állni az igazi énjéért...


Pedig nagyon nehéz ezzel a "perverzióval" élni, tekintve, hogy relatív kevés nő tartozik a célcsoportba és azok nagy része is gusztustalanul elhízott. De az, hogy vékony, csöcsös és még értelmes is legyen és ezek mellett még szingli és én is bejöjjek neki, ritka mint a fehér holló.

Az esetek többségében marad a megalkuvás, jó esetben egy mainstream szerint is szép, érzelmes és értelmes nővel, de azért belül az ember érzi, hogy ez csak kompromisszum.


Szóval, én veletek vagyok srácok, bár tény, hogy kissé bunkó nyelvezetet használtok.

2022. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

hat nem tom en allandoan sovargok aztan mikor talalok nagymellu not aki lefekszik velem akkor meg leesik az erteke a dolognak h nagy a melle


annyira nem nagy tema


a hatso inkabb tartosan kielegit

2022. máj. 30. 19:54
 30/49 A kérdező kommentje:

am ez a no feltunoen nez ki es nem ronda igazabol max csak a balkani arcberemdezese ami problemas kicsit


de volt olyan h mentunk az utcan es egy kerekparos gyerek annyira nezte h nekiment az oszlopnak

2022. máj. 31. 17:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!