Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a leszólítás vicces lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a leszólítás vicces lenne? Etyepetyére csábíthatna így titeket egy férfi?

Figyelt kérdés

Mondjuk sétáltok az utcán, kedves hölgyleányok, mikor lefékez mellettetek egy BMW, a jóképű sofőr kiugrik, és egy dorombon eljátszik pár hangot (pljomm-dromm-doromm-dromm) majd ezt mondja nektek ilyen Galla Miklós viccmesélős stylusban:

- Helló, kedves cica hölgy! Netán lehetek a kandúrod? Mert szívesen dorombolok neked... Érted, dorombolok, óriási!



2022. jún. 1. 10:42
1 2
 1/17 Hellmano ***** válasza:
94%
Mondjuk nem kellene öregedned és évente új nikket csinálnod? Amióta az eszem tudom te mindig 44 vagy/voltál/leszel...azt lehet még negyede se vagy az észjárásodat illetően :)
2022. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A 44F már egy bejáratott brand... Ha szóba kerül, a csajszikák egyből tudják, hogy mire számíthatnak... stylusra és minőségre elsősorban ;)
2022. jún. 1. 10:48
 3/17 Hellmano ***** válasza:
100%
"minőség", mondjuk igaz a BMW meg a duma maradt ugyanaz, ha ez minőség :) (Joci te vagy amúgy igazából?)
2022. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem vicces.
2022. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

"Érted, dorombolok, óriási!"


Ezt a metaforát most fedezted fel, vagy ezt is hozzámondod?

2022. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Neked kene olyan nő aki leszolitgat pasikat az utcan? Csak mert nekem sem olyan "ferfi".
2022. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Takarodj.
2022. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%

44/F évről-évre fiatalabb :D


Amúgy én jót nevettem, konkrétan ezen kifeküdtem: pljomm-dromm-doromm

Azért ezt tényleg megnézném, hogy valaki BMW-ből kiszállva dorombozik XDDDD

(Etyepetyére azonban nem lehet számítani. De biztosan kacagnék! Talán kis aprót is adnék, ha van nálam.)

2022. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

De hiányzott már. 😂


Nem is értem, miért nem jár sikerrel a nőknél ilyen "frappáns" szövegekkel... érthetetlen. De sebaj, legalább van, ki szórakoztassa a gyakoris népet. 😆 Bármennyire kínosan is teszi.

2022. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez még hozzád képest is gyenge volt. 😂
2022. jún. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!