Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ezek miatt érdemes idősebb férfivel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt idősebb "pasim", és több velem egykorúval ismerkedtem.

Szóval a kiindulási pontom egy ember.

Ő nem problémázott olyanokon, hogy értem kell jönnie kocsival és akkor benzin, nem okozott neki gondot minden alkalommal elvinni vacsorázni. Persze, utána lefeküdtünk, de ott is szem előtt tartotta, hogy nekem is jó legyen.

Semmi olyan kínos apróságból nem csinálnak ügyet, mint amiket itt a gyakorin olvasok nap, mint nap.


Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, ezért nem problemazik vagy csak én fogtam ki egyszer egy rendesebbet?


2022. júl. 11. 10:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Amugy felőlem azt csinálsz amit akarsz áldásom rád
2022. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

9. Ezt még te sem hiszed el.

A kérdésem szól egy kiragadott dologról.

Aki a hűtlenségről panaszkodik, az sem csak a hűséget szeretné egy párkapcsolatban. Kár, hogy nagyon oda akartál szúrni, sikertelenül.

2022. júl. 11. 10:53
 13/46 anonim ***** válasza:
28%
Mindenki ilyet keres, de ez ritka mint a fehér holló. És nem.kortól függ, inkább neveltetéstől, értékrendtől
2022. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

13. Köszönöm.

Bárki bármit állít, a nők szeretik, ha egy férfi előzékeny. Nem 250 ezer forintos táskával, de legalább egy vacsorával.

2022. júl. 11. 10:55
 15/46 anonim ***** válasza:
81%
Tehát neked fontosabb a nézeted hogy ki fizesse a vacsorát , mint hogy egy korodbelivel legyél.
2022. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy bocsánat a kötekedést csak nekem rosszul esik , hogy nem találok egy korombeli nőt , mert idősebbet akar ,de le zárom bocs.
2022. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
88%
Normális nőknél ez nem szempont.
2022. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem elég alacsonyan van az igény szinted, és ez most nem bók. Lehet aszott, löttyedt, bűnronda a faszi, csak fizessen egy vacsorádat ki? Ez már jó belépő lesz nàlad? Van gusztusod az héccentség.
2022. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, kérdező! Vállaltál egy életet, kiírod ide közszemlére, aztán meg megsértődsz, mert valakinek nem tetszik ez a felfogás. A te életedet úgy csinálod, ahogy akarod, de ha valamit kiírsz, hát fogadd el a negatív véleményeket is. Mert különben most akkor mi a célja a kérdésednek? Támogatókat keresel magadnak,hogy "igen, ezaz, jól csinálod"? Mi értelme van ennek? Ki nem szarja le, hova visz vacsorázni a kanod. Az emberek többségét taszítja ez az anyagiasság.
2022. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
Jól látod, én is ezt tapasztaltam nagyjából. De azt hozzátenném, hogy nem minden idősebb férfi ilyen "érett". Kivétel erősíti a szabályt.
2022. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!