Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ezek miatt érdemes idősebb férfivel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt idősebb "pasim", és több velem egykorúval ismerkedtem.

Szóval a kiindulási pontom egy ember.

Ő nem problémázott olyanokon, hogy értem kell jönnie kocsival és akkor benzin, nem okozott neki gondot minden alkalommal elvinni vacsorázni. Persze, utána lefeküdtünk, de ott is szem előtt tartotta, hogy nekem is jó legyen.

Semmi olyan kínos apróságból nem csinálnak ügyet, mint amiket itt a gyakorin olvasok nap, mint nap.


Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, ezért nem problemazik vagy csak én fogtam ki egyszer egy rendesebbet?


2022. júl. 11. 10:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

De akkor most konkrétan azt a választ vártad, hogy igen, érdemes e miatt idősebbel kezdeni 😅 a többi válaszba, ami próbálta sugallni hogy egy kapcsolat nem azon múlik hogy most viszi e a segged meg meghívogat étterembe három naponta, az nem jó. Én saját egzisztenciát teremtettem magamnak és igen, jól esik hogy ha a barátom elvisz étterembe meg ide-oda, de szerintem azért egy normális férfinél alap hogy kényezteti a barátnőjét ezzel-azzal. Nyilván azért 35 40 évesnek valószínűleg több pénze van mint egy 25 évesnek 😅 és igen, fiatalon azért felezgetni fog még, okkal. De azért megnézném hogy az a mai harmincöt negyven éves mennyire hirtelen anno a barátnőit, fiatalon.

Meg kezdhetsz 40 évesen akinek sok pénze van, És elvisz nyaralni meg ide oda de ez nem zárja ki azt hogy p*cs. És azzal valamelyik fiú fel ez veled huszonkét évesen az sem zárja ki azt hogy ő egy jóravaló ember...

2022. júl. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

41. De hát te is azon az állásponton vagy, mint én. Hogy neked is jól esik, hiába van saját egzisztenciád, hogy a párod figyelmes, kedves, nagylelkű veled.

Hiába próbálták itt bele beszélni, én nem vagyonokat akarok leszedni férfiakról.

2022. júl. 13. 12:15
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen jólesik persze. Barátom és köztem három és fél év van és ő a fiatalabb. Ennek ellenére nagyon durva hogy a kortársaim vagy akár nálam pár évvel idősebbek hihetetlenül gyerekesek. Jó amúgy én nagyon kifogtam a barátomat ha lehet ilyet mondani mert azért Ritka az hogy valaki fiatalon ennyire érett. De ez a személyiségtől függ, nem a kortól.
2022. júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Nemhogy az érett férfi ritka, hanem az én korosztályomban a talpraesett is. Alig ismerek olyan férfit aki 25 évesen még nem a szüleivel élne. Jó ezt, még megis értem, hogy egyedül minek albérletet fizetni.
2022. júl. 13. 13:17
 45/46 NTBS ***** válasza:
Igen, de nem minden idősebb ilyen.
2022. szept. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet szidni, de az idősebbek között több olyan van, aki az alap illemszabályokat nem tudja és önző - férfi, női oldalról is egyaránt. Hogyha meghívsz valakit valahova, illik fizetni. Egyre kevésbé nevelik az embereket és egyre több a sz..gó. Ettől függetlenül nem olyan mértékben, hogy a fiatalok közül mindenki őrjöng, ha egy 500 Ft-os kólára meg kell hívni valakit, az idősebb meg kiteríti eléd a vörös szőnyeget. Ha jól válogatsz, fiatalból is találsz olyat, aki nem fogja a markát tartani a benzinpénzért, ha elhív, de azért a te részedről is illik felajánlani, hogy fizeted.
2022. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!