Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ezek miatt érdemes idősebb férfivel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt idősebb "pasim", és több velem egykorúval ismerkedtem.

Szóval a kiindulási pontom egy ember.

Ő nem problémázott olyanokon, hogy értem kell jönnie kocsival és akkor benzin, nem okozott neki gondot minden alkalommal elvinni vacsorázni. Persze, utána lefeküdtünk, de ott is szem előtt tartotta, hogy nekem is jó legyen.

Semmi olyan kínos apróságból nem csinálnak ügyet, mint amiket itt a gyakorin olvasok nap, mint nap.


Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, ezért nem problemazik vagy csak én fogtam ki egyszer egy rendesebbet?


2022. júl. 11. 10:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyen apró anyagi dolgok miatt feltetelezed, hogy egy párkapcsolat működhet, akkor hajrá, meg is érdemled. Most komolyan nem tudsz felülni egy buszra? Vagy amugy itt a lehetőség hogy vegyél magadnak autót.
2022. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%

Én simán meghívom a páromat bármire, nem izelek azon, hogy ő fizessen, mert ő a férfi. Persze ez kölcsönös szokott lenni. Szeretek neki apró meglepiket venni vagy főzni neki, csak azért, mert jól esik, hogy örül neki.

Szerintem valahogy így zajlik ez normálisan.


24N

2022. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%
22. Nem mindenkinél, látod.
2022. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

18. A kérdésből kihagytam, hogy én 24 éves vagyok.

Számomra az idősebb az 35, max 40 éves. És rájuk csak nem mondod, hogy aszottak, löttyedtek.

2022. júl. 11. 12:01
 25/46 A kérdező kommentje:

21, ha apró anyagi dolgok ezek, akkor a 20on éves férfiak miért problémáznak rajta itt az oldalon is nagyon sűrűn?

Nem kötekedés engem tényleg érdekel a véleményetek úgy általánosságban erről, azért tettem fel a kérdést.


És nem megsértődök a válaszokon. Tudtam, hogy lesz pár sugardaddy válasz. Ugyan már. Mert jól esik, hogyha a férfi nem akar felezgetni a (nem drága) étteremben. Nem hiszem, hogy az ilyen válaszokat nők írják.

2022. júl. 11. 12:07
 26/46 anonim ***** válasza:
83%
De ha apró dolog, akkor te miért problémázol rajta ? De egyébként meg másrészről, egy normális pasinak eszébe se jut szerintem ide kérdéseket kiírni. Azok mar nagyon elborultak akik ide írnak ki ilyen randis fizetős kérdéseket szerintem.
2022. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a kérdések száma. A hozzászólások. Mint például itt is. Sugardaddyt ajánlgatnak, mert ők egy közös evést fizetni nekik már ez a szint. Akkor gondolhatod, hogy ők hogy állnak ehhez.
2022. júl. 11. 12:19
 28/46 anonim ***** válasza:
0%

Szoval neked jó anyagi körűlmények közt élő pasi kell. Ha exemmel elmentünk vacsorázni jattal együtt egy szük 10es ott maradt. Legyen csak 10-15 vacsora amire igényt tartol 150.000 egy hónapban. Tankolás,ha csak a vacsorázni járós részt számoljuk megint 10-20e. Az az auto legyen jó megjelenésű és üzembiztos megint 10e Gondolom a pasi lakására is felmennél ott aludnál ott reggeliznél. Megint 20e.

Kb 200000 forinnyi közös eltapsolt pénzre tartol igényt minimum egy hónapban.

Vajon csúnya vagy hogy a fiatal jó módú pasik nem vesznek észre???

2022. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
66%

Ajánlom figyelmedbe azt a több ezer kérdést, amit középkorú nők írtak ki, hogy mit tegyenek, mivel a velük egyidős palijuk lehúzza őket és rajtuk élősködik:)

Igen nyuszifül, minden 35-40 éves here egy csoda, mert ugye ez a kortól függ.

Olyan arányosan naiv vagy, nagyon ki fognak téged használni

2022. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy van-e összefüggés a kor és a "normális" között. Egy korodbeli srác is lehet normális, vagy épp anyagias, és egy idősebb is .

Szerintem a bánásmód a kérdés. Én szeretnék a leendő párommal sok kettesben töltött időt tölteni. Nyilván mivel én vagyok a férfi, ezért nekem jobban esne ha én fizetnék, de elvárom a másiktól hogy ne legyen anyagias, vagy követelőző... úgy általában. Tehát ha ő komolyabb anyagi szintre vágyik, és én ezt nem tudom megadni, ezért pedig képes elhagyni, akkor nem én kellettem, hanem a pénz. Sajnos volt már pár ilyen ismerkedésem, ahol a nő fejében ott volt a kép bizonyos dolgokról, akár hogy nagycsalád 3-4 gyerek, vagy épp más... és abban a pillanatban amint kiderült, hogy mást szeretnénk, azonnal kiszeretett... de addig meg úgy tűnt elkötelezett, és nagyon kedvel.


Szerintem mindkét oldalon vannak sajnos ilyen játszmák, számomra a kapcsolatban egymás a prioritás, utána a külső dolgok (problémák, anyagiak, stb.).. amiket szintén együtt oldjunk meg. Na nem 0-24-ben kell együtt lenni mindig, hanem csak úgy, mint akik tényleg igazán szeretik egymást.


43F

2022. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!