Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól érzem, hogy ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ezek miatt érdemes idősebb férfivel kezdeni?

Figyelt kérdés

Egyszer volt idősebb "pasim", és több velem egykorúval ismerkedtem.

Szóval a kiindulási pontom egy ember.

Ő nem problémázott olyanokon, hogy értem kell jönnie kocsival és akkor benzin, nem okozott neki gondot minden alkalommal elvinni vacsorázni. Persze, utána lefeküdtünk, de ott is szem előtt tartotta, hogy nekem is jó legyen.

Semmi olyan kínos apróságból nem csinálnak ügyet, mint amiket itt a gyakorin olvasok nap, mint nap.


Úgy általában egy idősebb férfi örül, hogy fiatalabb, csinos lányhoz jut, ezért nem problemazik vagy csak én fogtam ki egyszer egy rendesebbet?


2022. júl. 11. 10:31
1 2 3 4 5
 31/46 Víctor Orbanescu ***** válasza:
86%

mennyivel idősebb?

5-10 korkülönbség év az semmi, de 20 évesen egy 40-es pali azért más...

2022. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, rengeteg löttyedt 35-40-es fazon van, és elég sok 10 évvel idősebbnek is látszik. Sőt, egyre több.
2022. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi beteg agyú válaszoló van itt! Mint az utolsó is! Annyi agyad nincs öcsém hogy felfogd a csajnak nyilván egy jól karbantartott max40-esre van szüksege! Nem a többségi söpredékre! A sok kis eci nem kap csajt és itt veri magát hogy miert nem egy szerencsétlen lúzer vele egykorút keres. Hát pont ezért! Ha meg csaj szól hozzá itt dicsekszik magával hogy ő mekkora ász, közben meg pl.egy dagadék vagy egyéb defektes aki csak kifogott egy nyomit...(lásd pingvinke)
2022. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 Mathus ***** válasza:
24%

#32: nőkből dettó, a legtöbb harmincas nőt tízzel saccolnám többnek, és ez idővel exponenciálisan nő.

a kérdésre: aki idősebb megtanulja "elengedni" a dolgokat, egyszerűen elmúlik önző pöcsnek lenni. ami szerintem érdekesebb, hogy az idősebb férfiakból többnyire hiányzik a párkapcsolati paranoia (ami a megcsal-nem csal? hol van? mikor jön? mire gondolt? - és mindenből a legrosszabbat feltételezik), míg a negyvenes nőkben ez felbuzog. jól teszed kérdező, hogy idősebbel vagy együtt, az itt huhogó kismajmok is ezt támasztják alá.

2022. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
56%
Azért érdemes idősebb férfivel kezdeni mert több a pénze. Viszont akkor nem feltétlenül te leszel az egyedüli az életében. Lesz ott talán ex-feleség, gyerek, stb....Valamit valamiért.
2022. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
41%
Kerdező, mint hagyomanyos utat bejart, ketgyerekes elvalt nő azt mondom, bar lett volna tobb eszem 20 evesen. Igen, a pasik a fiatalabb noket akarjak, meg hogy szep legyen stb. Ha egykoruak, akkor nem akarjak eltartani, felezgetnek, mindenben kihasznaljak a not, 40 evesen lecserelik fiatalabbra. Nem veletlen van ilyen mondas. Igenis, szep fiatal nő vagy, nezd az erdekeid. Jarj nyugidtan 35-40 eves gazdag pasival, elvezd amit nyujtani tud. Csak ne kotelezd el magad, ne hagyd hogy gyerekkel magahoz kosson es rad kenyszeritse a volt nej hazicseled szerepet. jarj nyitott szemmel, bulizz kulon is, ha megtetszik egy jokepu fiatal is, jarj vele ossze is. Ha mar gyereket akarsz, kereshetsz korodbelit, soha senkinek bem kell tudnia a multadat.
2022. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Milyen érdekes, akik egyetértenek velem, mind le lettek pontozva.

Az a lány aki 24 évesen annyira tartja magát, hogy felezget, és még ő is az aki főz, őt felpontoztátok.


Látjátok, ha költenétek kicsit a nőkre (nem kell vagyonokat) akkor más örömötök is lenne (nőktől), nem csak lepontozgatni a gyakorin.

2022. júl. 11. 19:16
 38/46 A kérdező kommentje:
35. Végre normális érvelés ellene. És igazad is van.
2022. júl. 11. 19:16
 39/46 anonim ***** válasza:
71%
A válaszom félig meddig igen, de én inkább úgy fogalmaznék, hogy nem idősebbet, hanem fejben érettet, aki számodra megfelelően gondolkodik, ez lehet például akár csa plusz öt év is...
2022. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom. Barátom 28 éves , én 22. Mégsem érződik az, hogy huhh idősebb. Ritkán visz valanerre. Meg nem is az van, hogy meghív dolgokra. Pedig dolgozik, én tanulok. Szóval nem minden idősebb, egzisztenciával rendelkező derít ilyen.
2022. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!