Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal de nem akar már semmit, mert szerinte gyerek vagyok? Mit gondoltok vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jóval régebben megismertük egymást de nemrég randira hívtam ami szerintem jól sikerült. Utána viszont a következő randit lemondtam mert úgy döntöttek a szüleim, hogy még pár rokonnal menjünk el strandolni. Nekem ez az egyik kedvenc időtöltésem így gondoltam megérti a csaj. Akkor erre még nem is szólt semmit de később kérdezgetett otthoni dolgokról, mi hogy megy, és amikor meséltem neki azt írta, egy nagy gyerek vagyok és nem azért mert még otthon élek szülőkkel hanem mert anyu mos meg főz rám. Szerinte önállótlan vagyok. De mit csináljak ha anyu van otthon és megcsinálja ezeket? Mondtam neki, hogy szerintem az fáj neki hogy aznap strandolni mentem ahelyett hogy vele randizzak. Erre írta, hogy már erről is megvolt a véleménye mert ezt is értelmetlen időtöltésnek gondolja, inkább elmenne túrázni vagy várost nézni. Meg hogy milyen dolog hogy az utolsó pillanatban szóltam neki.

Azóta ezen agyalok, rosszul esett ez mind. Arra gondoltam, hogy letiltom vagy kitörlöm az ismerőseim közül.

Mit tennétek?

Én 35F, ő 29N



2022. júl. 13. 12:55
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
100%
Troll
2022. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

"Nem arról van szó, hogy megmondták! Én is szívesen mentem a strandra."

"Egyébként ha akartam volna se tehettem volna mást. Anyumék kijelentették,"

Khm....

2022. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
100%
De gáz ez az egész, és minden hozzászólással rosszabb 🤣🤣
2022. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén remélem, hogy troll, mert ez szánalmas.

De, sajnos ismerek ilyen férfit.

2022. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sok ilyen férfi van. Úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy kamuzik a kérdező. De azért én is picit reménykedem benne. 😂
2022. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
A lány szemében megbízhatatlan lettél. Kijelentette azt is, hogy gyerek vagy. Ő ezzel lezárta a kapcsolatot. Próbálkozhatsz nála, de számodra nagyon kétes a kedvező eredmény.
2022. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor adok hálát az úrnak hogy én 16 évesen tökösebb 16 évesekkel randizhattam mint a 35 éves kérdező valaha lesz:D
2022. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus… és ezek a férfiak sírnak hogy milyen gonoszak a nők mert senkinek nem kellenek. Nem egy nagyra nőtt gyereket akarunk pesztrálni. Ismerkedős időszakban sem ő volt a prioritás pedig elvileg megszerezni akarod… Ez nem így működik. Ahány randim volt soha senki nem mondta le, sőt volt hogy rám kellett várni amit persze jeleztem előre. És megvárták hisz alig várták hogy találkozzunk… plusz annyira sem tisztelted meg hogy ne az utolsó pillanatba szólj neki. Ne írj rá, legalább lesz lehetősége igazi férfiakkal randizni. 😅
2022. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Lemondtál egy nővel egy randit hkgy anyukáddal menj programozni = gyerek.

Hiába élvezed a strandot. Ha annyira szereted, legközelebb randira mentek strandolni. Ha meg a randi nem olyan jó és a strand jó, nem valók neked a nők.

És ha megfőzöl, mosol, stb akkor anyukád nem fogja megcsinálni mert már nem kell,ert általad meg lesz csinálva. A leírtak alapján én is arra jutottam, hogy veked nem lehet közös felnőtt eletet elkezdeni


És akkor gyerekesség idw vagy oday ne beszéljünk arról, hkgy randit nem mondunk le! Ha kórhába kerül a tesónk vagy szül a macska akkor igen. De amúgy soha!

2022. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt: az ha kitörlöd, az pont azt bizonyitja hogy gyerek vagy 🤣🤣
2022. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!