Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal de nem akar már semmit, mert szerinte gyerek vagyok? Mit gondoltok vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jóval régebben megismertük egymást de nemrég randira hívtam ami szerintem jól sikerült. Utána viszont a következő randit lemondtam mert úgy döntöttek a szüleim, hogy még pár rokonnal menjünk el strandolni. Nekem ez az egyik kedvenc időtöltésem így gondoltam megérti a csaj. Akkor erre még nem is szólt semmit de később kérdezgetett otthoni dolgokról, mi hogy megy, és amikor meséltem neki azt írta, egy nagy gyerek vagyok és nem azért mert még otthon élek szülőkkel hanem mert anyu mos meg főz rám. Szerinte önállótlan vagyok. De mit csináljak ha anyu van otthon és megcsinálja ezeket? Mondtam neki, hogy szerintem az fáj neki hogy aznap strandolni mentem ahelyett hogy vele randizzak. Erre írta, hogy már erről is megvolt a véleménye mert ezt is értelmetlen időtöltésnek gondolja, inkább elmenne túrázni vagy várost nézni. Meg hogy milyen dolog hogy az utolsó pillanatban szóltam neki.

Azóta ezen agyalok, rosszul esett ez mind. Arra gondoltam, hogy letiltom vagy kitörlöm az ismerőseim közül.

Mit tennétek?

Én 35F, ő 29N



2022. júl. 13. 12:55
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Máskor ne szúrd el ennyire mert akkor nem csak strandolhatsz hanem családot is alapirhatsz anyukáddal. 30 macska és ti ketten
2022. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%

"randit nem mondunk le!"



Kiveve a noknek. Nekik mindent szabad!



38F incel

2022. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
100%

" hanem mert anyu mos meg főz rám."


Aha. Mert te nem. Miért nem mosol ki? Akkor anyádnak nem kéne utánad gürcölni. Miért nem főzöl néha? Biztos örülne anyád egy szabad estének.

2022. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

Anyád kb a szolgád. Cserébe azt csinálod amit mond. Ha nőd lenne, mivel más eletmodellt eddig nem tapasztaltál, akkor a nőnek kéne téged szolgálnia. Na azt nem hibátatom a lányt, hogy nem akar.

Arról nem is beszélve hogy összeköltöztök és ha beteg, egy mosást se tudsz betenni, vagy összemosod a pirosat a fehérrel és rózsaszín lesz. Vagy nem tudsz megkenni egy szendvicset reggelire mert nem gondoltad hogy ahhoz be kell vásárolni

2022. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Az szép hogy legalább őszinte voltál a csajjal. De ennyiben ki is merül a dolog.

Ha már reggel elmentetek a strandra akkor minimum azonnal szólni kellett volna a lánynak. Azt is írhattad volna, hogy el kell vinned őket, hiszen te vagy a sofőr.

Különben anyukádnak is megmondhatnád, hogy máskor előbb szóljon. Bár nyilván nincs otthon beleszólásod semmibe. Ez még 30 éves kor alatt is gáz, nem ám 35 évesen

2022. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen, Úristen… szánalmas vagy
2022. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik nőnek derogál, hogy van családod, az instant kuka, ezt sose felejtsd el!
2022. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb a családdal strandolni mint vele lenni, akkor ne erőltesd a randit. Csináld azt amit jobban szeretsz, ne más idejével szórakozz.
2022. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy,kerdezo :)
2022. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Tanulj belőle. Bár számomra rémisztő, hogy egy 35 éves férfi így gondolkozik.
2022. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!