Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal de nem akar már semmit, mert szerinte gyerek vagyok? Mit gondoltok vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jóval régebben megismertük egymást de nemrég randira hívtam ami szerintem jól sikerült. Utána viszont a következő randit lemondtam mert úgy döntöttek a szüleim, hogy még pár rokonnal menjünk el strandolni. Nekem ez az egyik kedvenc időtöltésem így gondoltam megérti a csaj. Akkor erre még nem is szólt semmit de később kérdezgetett otthoni dolgokról, mi hogy megy, és amikor meséltem neki azt írta, egy nagy gyerek vagyok és nem azért mert még otthon élek szülőkkel hanem mert anyu mos meg főz rám. Szerinte önállótlan vagyok. De mit csináljak ha anyu van otthon és megcsinálja ezeket? Mondtam neki, hogy szerintem az fáj neki hogy aznap strandolni mentem ahelyett hogy vele randizzak. Erre írta, hogy már erről is megvolt a véleménye mert ezt is értelmetlen időtöltésnek gondolja, inkább elmenne túrázni vagy várost nézni. Meg hogy milyen dolog hogy az utolsó pillanatban szóltam neki.

Azóta ezen agyalok, rosszul esett ez mind. Arra gondoltam, hogy letiltom vagy kitörlöm az ismerőseim közül.

Mit tennétek?

Én 35F, ő 29N



2022. júl. 13. 12:55
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
0%

Randizni januarban is lehet.....



Hadd hasznalja ki azt a kis idot a kerdezo, azt a par honapot.



Amugy meg ne oreglanyokkal ismerkedj :)



38F incel

2022. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
Komolyan ekkora tragédia egy randilemondás? Be tudtuk volna pótolni máskor, ezt neki is megírtam, hogy tegyük át máskorra. Nem róla mondtam le, csak az aznapi találkozásról.
2022. júl. 13. 14:21
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
#32 bro' engedd már el a storyt, itt nem a randilemondás a történetben a lényeg, hanem az hogy nem passzoltok össze!
2022. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
95%

32 az utolsó pillanatban egy másik program javára, ami később szerveződött.

Tényleg nem erted

Fontossági sorrend és megbízhatóság.

2022. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Lemondasz egy előre megbeszélt programot egy nem vészhelyzet miatt... Tehát telibeszarod a csajt.

Igen, önállótlan vagy. Értem, hogy így kényelmes, én se vagyok teljesen önálló, de mentségemre én csak 20 éves vagyok és tanulok (persze dolgozok is, meg ha a koliban vagyok, azért el tudok indítani egy mosást meg hasonlók) de otthon, ha itt van anyu és megcsinálja én is lusta vagyok. Tehát értem, de ettől még önállótlan vagy (meg én is).

2022. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

34

Ettől még az ismerőseim és a barátaim is megbízhatónak tartanak. Ezért esett rosszul, mert én nem olyan vagyok amilyennek gondol

2022. júl. 13. 14:28
 37/60 anonim ***** válasza:
100%

36, ebből nekem is egyértelmű lenne, hogy sokadlagos vagyok, hogy szerinted egy program bármikor, bármiért lemondható, átszervezhető.

Már csak azért se tűnik reálisnak, hogy olyan megbízható vagy, mert nem érted miért baj, délután szólni, hogy amúgy más programom lett bocs.

2022. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
Gaz vagy. Kimeld meg magadtol szegeny not. 😂
2022. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:
Egyébként ha akartam volna se tehettem volna mást. Anyumék kijelentették, hogy megyünk a strandra mert más rokonok is most érnek rá. És én voltam a sofőr mivel én vagyok nekik egyedül gyerekük. Nem tudtam mit tenni, összeveszni se akartam velük.
2022. júl. 13. 14:59
 40/60 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂
2022. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!