Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam egy csajjal de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy csajjal de nem akar már semmit, mert szerinte gyerek vagyok? Mit gondoltok vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jóval régebben megismertük egymást de nemrég randira hívtam ami szerintem jól sikerült. Utána viszont a következő randit lemondtam mert úgy döntöttek a szüleim, hogy még pár rokonnal menjünk el strandolni. Nekem ez az egyik kedvenc időtöltésem így gondoltam megérti a csaj. Akkor erre még nem is szólt semmit de később kérdezgetett otthoni dolgokról, mi hogy megy, és amikor meséltem neki azt írta, egy nagy gyerek vagyok és nem azért mert még otthon élek szülőkkel hanem mert anyu mos meg főz rám. Szerinte önállótlan vagyok. De mit csináljak ha anyu van otthon és megcsinálja ezeket? Mondtam neki, hogy szerintem az fáj neki hogy aznap strandolni mentem ahelyett hogy vele randizzak. Erre írta, hogy már erről is megvolt a véleménye mert ezt is értelmetlen időtöltésnek gondolja, inkább elmenne túrázni vagy várost nézni. Meg hogy milyen dolog hogy az utolsó pillanatban szóltam neki.

Azóta ezen agyalok, rosszul esett ez mind. Arra gondoltam, hogy letiltom vagy kitörlöm az ismerőseim közül.

Mit tennétek?

Én 35F, ő 29N



2022. júl. 13. 12:55
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
97%
De minek? Hiszen nem is szimpi neked, szerinted ő a durva, és nem tetszik, hogy kirándul... miért akarnál tőle bármit? Felejtsd el. Mindkettőtöknek jobb lesz.
2022. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
99%

Ha ennyire szeretsz strandolni, akkor miért nem a nővel mentél? Szerintem simán megkérdezhetted volna, hogy mit szól hozzá, mert neked most ahhoz lenne kedved. De nem, te inkább lemondtad a randit és elmentél anyukádékkal strandra.

Nekem se kéne ilyen férfi, akkor egy ilyen helyzetet nem tud normálisan kezelni. Hagyd azt a nőt inkább, jobban jár!

2022. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy esélyed sincs.
2022. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
92%
#21 Mert viszket neki és hát dugni jó lenne..
2022. júl. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
98%

Nem hinném, főleg, ha neki is levezetted, hogy csak hisztizik. Arról nem is beszélve, hogy a "meg van a saját életem ne kérjen számon" duma is ott van. Te játszol az idejével, de ő ne kérjen számon.

Elástad magad, hagyd a fenébe és keress mást. Ahogy fentebb írták, már ebből a pár szösszenetből egyértelmű, hogy amúgy se egymást keresitek.

2022. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem :D Hát amúgy is baromira szimpatikus a kérdező, szóval a lány helyett is remélem, hogy nem találkoznak többé
2022. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
40%
Nem illetek össze, itt senki se hibás.
2022. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti k.rvára nem illetek össze. Azon kívül hogy ismeritek egymást valahonnan kb. 0 közös van bennetek. Ennyi volt, engedd el.

Dedós duzzogás letiltani (megsértett talán valamivel?), érett férfi el tudja fogadni a nemet.

Totál felesleges később ismét megpróbálni, csak zaklatásnak, tolakodásnak fogja venni.

2022. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%

Tök igaza van. Óvodasként viselkedsz. Lássuk, mit csinál ilyenkor egy felnőtt ember? Megbeszéltem valakivel valamit, tehát tartom magam hozzá. Kivéve, ha meghaltam/elütött egy autó/vagy egyéb vészhelyzet van. Olyankor is azonnal szólok, amikor kiderül, vázolom a helyzetet és elnézést kérek! Anyuval strandolni egyik kategóriába sem fér bele. Ez nem középső csoport, hogy most mégse babázok, inkább legózni van kedvem.

Amúgy meg töröld kérlek, nálad csak jobbat találhat.

2022. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%

Letiltom vagy törlöm az ismerőseim közül 🤣 ez is gyerekes.

Sztm hagyjátok egymást.

N 30

2022. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!