Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz voltam? Még nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz voltam? Még nagyon a történtek hatása alatt vagyok!

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam hogy szociális szorongásom van, nem annyira vészes, de azért nehezen megy minden társasági élethelyzet, kapcsolatteremtés, kapcsolatépítés.37 éves vagyok.

Délbe kajáltam a szüleimnél,hazafele sétáltam egyet a belvárosi sétálóutcán,és beültem egy kávéra az egyik étterem, vagy kávézó teraszán. Nem messze tőlem ült két nő.30 körüliek. Az egyik olyan hatással volt rám, amilyenre még soha senki.Számomra tökéletes volt.Nem nagyon bírtam elvenni a tekintetem róla.Volt már ilyen vagy hasonló eset valakivel mikor azt érezte hogy egyszerűen muszáj a másik tudtára adni a gondolatait? Ilyen helyzetben mindig egy nyuszi voltam.De most franc se tudja mi jött rám, fogtam magam és odamentem a nőhöz, leültem a mellette lévő székre,felé fordultam és elmondtam neki hogy még soha nem láttam ennyire vonzó nőt, mintha egy hatalmas mágnes lenne benne,és óriási hatással van rám, ami lehet nem látszik kívülről, de belül izzik bennem minden.Tovább folytattam hogy az arca teljesen beleivódik az agyamba és később bármikor is előjön az emlékezetembe feldobja, megszépíti a napomat.A szemei, a tekintete pedig teljesen zavarba ejt, mégis állandóan azt keresném.

Ezt nagyjából így gyorsan elmondtam neki.A nő köpni nyelni nem tudott, egymásra néztek a barátnőjével.Miközben beszéltem pirult és kellemetlen helyzetben érezhette magát, de néha félig elmosolyodott.Én felálltam,elköszöntem tőlük, bementem a benti részbe kifizettem a kávém, és gyorsan elhagytam a helyszínt :)

Mivel viszonylag közel voltak az asztalok és sokan voltak, így a közelben lévők mind hallották, és így közönsége is volt a dolognak.Ahogy elmondtam és felálltam már a szorongás tört rám és nem éreztem jó ötletnek,úgy éreztem hogy nagyon gáz volt és beégettem magam.



2022. aug. 6. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök aranyos.
2022. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem félelmetes.
2022. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Leírva valóban nagyon romantikus filmes jelenet, élőben inkább elsüllyednék, mint hogy egy idegen férfi mellém üljön és ilyeneket mondjon, miközben a barátnőmmel kávézok.

Nekem az (is) para benne, hogy nem kértél elérhetőséget, nem akartad tovább folytatni ezt a dolgot, csak odamentél egy idegenhez és rázúdítottad ezt az egészet.

2022. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Hát igen, sajnos ez valahogy így történt, rázúdítottam, aztán meg elmenekültem a helyzetből kb. Így azt se tudom hogy tetszett neki, közömbös volt számára, vagy ellenszenves.Bár nem vágott közbe a szavamba és nem küldött el a francba, nem kevert le akkorát hogy leszédültem volna a székről,hanem végighallgatott.

2022. aug. 6. 18:59
 15/22 anonim ***** válasza:

Gondolom "sokk" hatás alatt volt.

Én arra is kíváncsi lennék hogy melyik nem írta az adott vàlaszt.


Ki szerint volt aranyos , ki szerint creepy.


Egyébként egy szorongó introvertàlttól azért elég furi ez az egész - nagyon nagyon lightos szorongásos lehet , ha csak úgy simán be tudtàl ülni egy kávéra.

Ha egy ilyen gesztust tudtál tenni , akkor mègkevèsbè hihető ( de nem lehetetlen )

2022. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15

Hát azért felnőtt ember vagyok.37 évesen még jó hogy eljutottam egy szintre.Képes vagyok az önállóságra meg minden.És van élettapasztalatom.Tehát ügyet intézni vagy beülni egy kávéra nem jelent problémát.De nincs lehetetlen az életembe.Csak vannak dolgok amelyek nehezebben mennek másoknál,és a mai napig is vannak olyan helyzetek ahol érezni lehet rajtam a szorongást, hogy gátlásaim vannak.De mondjuk a 18 évvel ezelőtti énemhez képest sokat fejlődtem.

Az valóban egyáltalán nem jellemző hogy én idegenhez odamenjek és kezdeményezzek.Ahogy írtam ilyen helyzetekben nyuszi voltam mindig...nincs mit szépíteni, gyáva.De most ez a nő olyan hatással volt rám, hogy a személyiségem általa dominált és teljesen elnyomta a szorongásom.Én is meglepődtem magamon,és még órákkal később is a történtek hatása alatt voltam.

2022. aug. 6. 21:12
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is dadogtàl, semmi ?

Szépen összeszedetten elmondtad ?

Mennyi ideig tartott amíg mondtad?


Rajta vagy a baratnojèn láttál bármilyen reakciót, homlok , szem , tekintet , szemmozgas , keztartas.

2022. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bátor vagy! Egy szoc.szorongással küzdő embernek ez nagy lépés.
2022. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Na..azért ne úgy képzeljétek el mint egy romantikus filmben amikor rezzenéstelen arccal, higgadtan, nyugodtan szépen lassan és kimérten beszélnek a hasonló jelenetekben :)

Nekem az volt a legjobb érzés, ahogy odamentem határozottan és szó nélkül odafordítottam felé a széket és leültem, semmi tesze-toszaság nélkül! Erre büszke voltam.A mondandómat viszonylag gyorsan adtam elő, de mivel előtte vagy 10 percig figyeltem a nőt,és teljesen a hatása alatt voltam,és maguktól jöttek ezek a gondolatok, így mire odakerültem mellé a székre viszonylag összeszedetten voltak a fejemben.Nyilván mikor ott volt előttem közvetlenül és belenéztem a szemébe akkor lefagytam és teljesen elmerültem benne.De aztán összekaptam magam , ilyenkor nagyon mérges tudok lenni magamra, ha bénázok, vagy úgy érzem bénázok, úgyhogy úgy gondolkodtam hogy most már nincs visszaút, belevágtam akkor végigcsinálom, lesz ami lesz.Elmondtam, igazából összeszedetten jöttek ki a szavak a számon, néha elcsuklott a hangom a mondat végeken.És biztosan látszódott és érződött rajtam hogy nem vagyok teljesen laza,nyugodt és higgadt, kicsit inkább görcsös és feszült.


Végig őt néztem, el se mertem semerre fordítani a fejem, így a barátnője reakcióját nem láttam, ő majdnem háttal volt nekem ahogy a nő felé fordultam.1 perc alatt elmondtam szerintem amit fent írtam.Azalatt megilletődöttséget, meglepettséget láttam a nő arcán.És az a tipikus köpni nyelni nem tud reakciót.Amikor abbahagytam a beszédet akkor elkapott a bizonytalanság, elvettem a tekintetem a nőről, az asztalra néztem, majd fel olyan pontra ahol kicsit mindketten a látószögemben voltak.És egymásra néztek..én ekkora felálltam, köszöntem hogy sziasztok és beviharzottam fizetni :)


Tudom hogy nagy lépés ez egy szociális szorongónak.De mégse érzem magam úgy hogy előrébb léptem.Ilyenkor ha bármi olyan szitu van ahol úgy érzem kellemetlen helyzetben voltam,vagy beégtem, ezerszer végigpörgetem az agyamba a szitut,és keresem a hibákat.

Utólag lehiggadva azt gondolom hogy hülyeség volt...mert nincs helye az ilyesminek idegeneknél és kb. magamból csináltam hülyét.Ha pedig arra gondolok hogy nem tudtam higgadtan és lazán beszélni,és gyakorlatilag elmenekültem a helyzetből.Akkor pedig azt a következtetést vontam le, hogy ugyanolyan elcseszett vagyok :) És hogy nem való nekem az ilyesmi.Egy online ismerkedés során sokkal könnyebben ki tudok bontakozni,és a célzott találkozás miatt a személyes randival sincs gondom.De így spontán idegenekkel nagyon nem az én világom :)

2022. aug. 6. 22:10
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Hasonló típusú férfi vagyok én is csináltam nagyon-nagyon hasonlót.

Vettem egy nagy levegőt, odamentem , próbáltam felmérni a reakciót miközben kiadtam magamból a gondolatokat, de hiába tartom magam egy intellektuális embernek , láttam rajta hogy élvezi a helyzetet, és hogy több szempontból megleptem , de végső soron fogalmam sincs milyen hatást váltottam ki.


Utána én tele voltam endorfinnel boldog voltam, de mint egy sportoló próbáltam visszatekerni a fejemben a jelentet, és elbizonytalanodtam ( nálunk párbeszéd volt ) , biztos hogy kellemes hangulatú volt az egész ahogy én éreztem ?

Biztos nem csináltam magamból hülyèt? Biztos hogy más sűrűn nem csinál ilyet , nincs esetleg hozzàszokva ?


Ha ránézek valakire , csomó információt le tudok szűrni az illetőröl, az agyam rá van àllva az ilyen helyzetekre , szem, kéz , köröm , ruha , verbális / non verbális kommunikàció stb., ès rá kell hogy jöjjek , hogy ebben a szituban cserben hagytak az èrzèkeim, azt tudom hogy vezettem a beszélgetést , de fogalmam sincs milyen hatàst váltottam ki ( sajnos egyéb okok miatt úgy néz ki már nem is fogom megtudni😢 )


Sajnos ahogy telik az idő , úgy kopik az emlék , és nőtt bennem a bizonytalanság - mint ahogy olvasom benned is.


Viszont szerintem is ez a lépés tőled egy iszonyat nagy lépés, mindenképpen elismerést érdemel , többség nem merte volna meglepni.

2022. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!