Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legrosszabb és legfurcsább társkereső randis élményed?

Figyelt kérdés
Meséljetek légyszí, akár mostanában, akár régen történt.

2022. aug. 12. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Késett 3/4 órát, nem hagyott szóhoz jutni, addig mobilozott, amíg le nem merült a telója, elmesélte, hogy a volt menyasszonyával a végén már nem szexeltek, mert nem állt fek neki, egy hete engedték ki a zárt osztályról, ahová azért került be, mert Istennek képzelte magát, meg menőzött a nem létező pénzével, hogy neki 7 számjegyű a bevétele (de nagyon nem úgy élt, mint akinek annyi). Amikor közöltem vele, miért nem lesz második randi, annyit vett csak le belőle, hogy engem zavar, hogy sok pénze van😂 Ez olyan másfél éve történt.
2022. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Annál rosszabb nincs mikor helyből csalódok.(neten letagadott 100 kg-t, vagy 10 évet, büdös izzadt paraszt valojában stb)


Olyan szinten kiégtem a pasiktol hogy kiregiztem es neha utcan nezegetem a pasikat mikor pl.leulok egy padra.

Egyik öreg, másik agyondolgozott fonnyadt munkás, harmadik hordóhassal, negyedikröl már ránézésre süt a primitívség es hogy kilóg a kapa a szájából, 5.autista vagy vmi baja van, mert az apja kíséri támogatva, és furán viselkedik, 6. messziről is biszex, 7. Helyes lenne de rángatozik a nyaka, 8. alacsonyabb minden nőnél szerintem, 9. ukrán magyarul se tud, 10. Néger de nem az a barna hanem az a fekete 11.nincs foga ahogy röhög, 12. Nekem túl fiatalok, 13. Kopasz(odó)

És igy tovább.

És amikor írom hogy alig van egy normális férfi, még engem pontoznak le!

Fotózzak??

2022. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Randi nem lett belőle..de már jópár napja beszélgettünk, mikor kiderült, hogy nem férfival, hanem nővel csevegek. Ő kezdeményezett és tudta ki vagyok, ismert. Viszont én azóta sem tudtam meg, ki volt ez a nő ismerős, aki így próbálta kipuhatolni , hogy vevő lennék-e női társaságra.

Fura randi lett volna. 😃 Magam is nő vagyok és nem nő társat kerestem természetesen.

2022. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#2 nem tudsz szelektálni:

1x előfordul ok

2x előfordul rossz széria

3x előfordul nincs szerencsèd


... De az összes többi esetben?

Sms, vagy teletext vankrandi volt vagy mi?



Részegen összeszedtem egy csajt , telszam csere , randi: teljesen másra emlékeztem

2022. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

4.nincs kit kiszelektalni

A tarskeren ha van egy normalisnak tuno arrol meg kiderul hogy

- nő mellé keres szeretot

- drogozik

- szexkapcsolatokat tart

- hazudozik hol ebben hol abban


Eddig tenyleg kiregiztem inkabb. Es csak az életben nézelodom egyaltan olyan van e aki tetszik es aki nem csak atmenne rajtam

2022. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3%

Gyalog jött.


19/L

2022. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Azzal mi a baj, 6-os?
2022. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
7: minimum sportkocsi kellett volna.
2022. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
1. Hát ez beteg😂😂😂
2022. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
2év ezelőtti képet küldött magáról,a talin meg egész leharcolt volt,na meg alacsonyabb is.
2022. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!