Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legrosszabb és legfurcsább társkereső randis élményed?

Figyelt kérdés
Meséljetek légyszí, akár mostanában, akár régen történt.

2022. aug. 12. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem legtöbbször a külsejük volt csalódás. Régi képek, ahol még sportosak voltak, a talin meg megjelennek hájasan. Na az ilyeneknek egyből megmondtam, hogy kocc van (férfiakról van szó).
2022. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
2-es! Még hogy mi pasik vagyunk a nőgyűlölőek. Te meg akkor pasi gyűlölő vagy!
2022. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os meg szerintem sugardaddyt keres. Ajánlom a puncs.hu-t ott gazdag sportkocsis medencés villás pasikkal lehet ismerkedni ahogyan itt elmondták!
2022. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

A legfurcsábbak mikor első talin lefekszünk. Valahogy mindig olyan nehéz elhinni hogy ez ilyen gyorsan összejött(ezt nem úgy értem hogy nekem csak ennyi a célom, hanem hogy örülök hogy hamar lefeküdtünk, mert szexhez eléggé van érzékem, a kommunikációm pedig csak átlagos)

Egyébként a legrosszabb pont ilyen első talis lefekvés volt mert az elég nagy csalódás volt.

Viszont nemrég volt egy nagyon jó első talis szex, a lány nemcsak hogy okos és aranyos, de olyan mélytorkot levágott hogy el se bírtam hinni hogy ez velem történik. Remélem lesz belőle folytatás😌

2022. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is a randi volt nagyon furcsa. Bár itt is érdekesen viselkedett. Itt írt rám, és találkoztunk. A randi elment. Haza értem, feljöttem ide, és olvasgattam a kérdéseket, és hopp, rólam és a randinkról szólt a kérdés :D :D (Meghívott egy 300 forintos kólára, és nehezményezte, hogy nem fizettem ki neki)
2022. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 Nyugi, a hatos úgy lány, ahogy én a Dalai láma.. csak egy szánalmas, provokátor incel.🤷🏻‍♀️
2022. aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit szellemileg visszamaradott volt a leányzó. Életem legnehezebb néhány órája volt, de nem akartam megbántani, így végighallgattam az élettörténetét. Vacsora után hazakísértem, majd elbúcsúztunk.
2022. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!