Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kivagyok. :' ( Ez nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivagyok. :' ( Ez nagyon rossz:S Hogyan fájna neki a legkevésbé? :S

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez általános dolog,de jól jönne a segítség! (És nem kellenek a bukó komik.. Köszi.)

Van egy fiú,felvett msn-re,találkoztunk is már kétszer,elvoltunk,de engem nem érdekel.:S Ma is felmentem msn-re,látom,hogy írta,hogy jól érezte magát velem,meg hogy köv. pénteken vagy szombaton ráérek-e..:| És nem azért,aranyos meg minden,de nem szeretnék tőle semmit se.:// Ja,meg msn-re kiírta,hogy:" jól éreztem magam veled" .. És nem azért,de kivok,mert tegnap se volt túl sok kedvem vele talizni.:S Nem akarok gonosz lenni vele..:( Hogy mondjam meg neki,hogy barátok legyünk?? (Amúgy eddig még nem kérdezte meg,hogy járnék-e vele,de nekem eddig úgy tűnik.)


l.15


2010. szept. 25. 13:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja és még sajnáltatod is magad h milyen szar neked, gondold el h neki milyen szar lehet.
2010. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mond a fiúnak, hogy találkozni szeretnél vele mihamarabb. És akkor mond meg neki, hogy jó fej, meg minden, de nem akarsz vele összejönni. Havernak lehettek, de sajnos több nem.


Aztán ne sokat beszéljetek a közeljövőben, hagy eméssze meg a dolgot, adj neki időt.


Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.:)


Amúgy nem az van,hogy senki nem jó nekem,de tudod,ha vki nem jön be,nincs ami megfogjon benne,akkor nem fogok sajnálatból járni vele,mert az neki is rossz lenne,ha érezné,hogy nem annyira szeretem.:S És én is csak felemészteném magam...:S Nincsenek nagy elvárásaim,de van aki egyszerűen csak barát nekem.

Amúgy a másik fiút már naogyon régóta ismerem,6-7 éve,mindig is jóba voltunk,legjobb barátnőm tesója is..Őt pl. naon szeretem,de csak barátként egyszerűen..

A szövegértést meg gyakorolhatnád,mert írtam,hogy nem kellenek a bunkó komik.;) Ennyi.(Y)

2010. szept. 25. 14:07
 14/16 anonim válasza:

Én is pont ilyen helyzetben vagyok, de már tisztáztunk mindent, és úgy döntöttünk hogy barátok maradunk... Igaz még látom rajta hogy többet szeretne, és nagyon sajnálom, de nekem is csak barát... tisztázd vele minél előbb.

És teljesen igazad van, sajnálatból semmiképp se legyél vele együtt...rendes lánynak tűnsz, biztos sikerül majd megbeszélnetek.

16/L

2010. szept. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De ott volt, csak aztán leszedtem.

Az egyik kommentelőnek:

Két fiú szerintem nem egyenlő a MINDEN fiúval..nem kell mindenkinek igen-t mondani, mert pont azzal cseszi el az ember életét, ha érzelmei ellenére igen-t mondd, és úgy van benne egy kapcsolatban, hogy folyton arra gondol, talán nem is kellene...az ilyeneknek vége szokott lenni....szerintem pont, hogy jól cselekszik...amíg nem érez valami különösebb vonzalmat, addig nem érdemes belemenni. Sajnálatból meg végképp nem.

(Eleanor voltam)

2010. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Hát igen,és már nem azért,de milyen lenne,ha esetleg járnék vele sajnálatból,de érezné,hogy nem úgy puszilgatom,ölelgetem,mint aki tényleg szereti?Sztem elég rossz érzés,rosszabb lehet,mint amikor elutasítanak..:S


Rendben,csak már megijedtem,hogy képzelődök,hogy ott volt a neved,aztán meg semmi..XD:D:) (Eleanor-nak.:) )

2010. szept. 26. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!