Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel ranziztunk nem volt még semmi komoly. Csajszi kicsit közvetlen amivel nincs is baj. Viszont full számára idegen társaságban ahol férfiak is vannak nyiltan beszél a férfivel hogy számára mennyire fájt és félt az intim piercingje stb... Vagy ezt csak én reagalom túl?
2022. okt. 5. 13:56
 1/5 A kérdező kommentje:
És úgy hogy igazából velem jött el 😅
2022. okt. 5. 13:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben nem látok semmi rosszat. Feljött témának és elmondta.
2022. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
O ennyire nyitott. Ha neked ez nem fer bele, semmi gond. De ezt el kell tudni fogadni, ha vele kezdesz
2022. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%
Haveromnak volt ilyen barátnője, pont ehhez hasonlókat mondott, utólag hallottam hogy nagyon tapasztalt volt és haveromnak azt mondta ő a 31. partnere. Tehát valószínűleg tapasztalt lány ez is
2022. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális?
2022. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!