Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy társkeresőn milyen szöveget írnátok egy srác helyében ami bejön nektek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 16:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy senkit sem érdekel a hobbid. Nem értem, miért ilyeneket írnak a többiek. Dögunalmas téma.

Bókolni kell. A nőnek kell különlegesnek éreznie magát, nem rólad szól.

2022. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

19.

Szóval te!

2022. okt. 25. 23:04
 23/27 anonim ***** válasza:

22-es nem értem miért írsz ilyeneket, megkérdezted a véleményünk és mindenki írta, hogy szerinte hogy csajozz. Én csak jeleztem, hogy nem mindegy milyen szándékkal szeretnél ismerkedni, mert ugye nem árt az elején feltüntetned a társkereső adatlapon, ha csak szexpartnert vagy alkalmit keresel.


Ha azonban komoly kapcsolatot keresel, akkor meg alap dolog, hogy aki társat keres elolvassa a másik bemutatkozó szövegét, nem csak a képe alapján bókolgat neki, ami őszintén egy vadidegen részéről még utcán is kínos, ha így támadja le a másikat. A bóknak meg van a helye és az ideje.


Írtam hogy ha azt várod az itt válaszoló hölgyektől hogy írjanak neked egy teljes szövegű levelet, akkor hogyan akarod majd megtartani a hölgyet a párkapcsolatban? Mármint a kisujjadat sem mozdítgatnád most azért, hogy neked barátnőd legyen, csak más nőktől várod, hogy ők szedjenek fel neked egy nőt. Nem értem miért hetero nőket kérdezel erről, akkor már kértél volna azonos neműeket kedvelő vagy biszexuális hölgyektől tanácsot, ők előbb találnak társat ezek alapján mint te. A nők nem fognak neked egységes választ adni.


Én írtam neked egy értelmes választ, amit pl. 21-es kiforgatott mert nem saját hobbit írtam, csak jeleztem, hogy hasra csaova írhatunk neked vagány szöveget hobbikról, de semmi értelme, ha a hölgynek egyészen más a hobbija.


A hobbi képletes volt, amivel azt jeleztem, hogy a bemutatkozó szövegbe írnak ilyesmiről is, ergo az már lehet egy közös pont ha egyezik. A bemutatkozó szövegben keress közös pontokat.


De ha beszélgetést sem tudsz kezdeményezni és mástól várod, hogy a nevedben társkeresőzön, akkor kapcsolatban se lesz ez másként.


Nem tudom érted-e mit akartam ezzel írni?


Azt, hogy azért neked kell tenned, hogy barátnőd legyen, nem az itt kérdezett hölgyeket.


Mindenkinek más amire azt mondja, hogy na az úriember érdekes. Pl. 21-es ezek alapján amit írt a nonstop 24 óra bók igényű. De szerintem egy ismeretlen pasitól egy társkeresőn aki úgy bókol, hogy nem is ismeri a másikat a satöbbi kategóriába fogja sorolni, hiszen előbb utóbb ki fog fogyni a bókokból, és ugyanazokat fogja ismételni, hogy De szép a hajad, a ruhád és társai.

2022. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
* hasra csapva
2022. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Volt itt egy srác aki a társkeresős weboldalát a volt barátnője segítségével építette fel. Ez már nem épp egy kapcsolatra készen álló ember ismérve, hogy az exével együtt csajozik. Ergo ha neked más nőktől kell tanács, akkor te se vagy igazán készen kapcsolatra. Nem igaz, hogy aki igazán akar társat és talál is olyat akivel van közös vonzódás, az ne tudna intellektuálisan megszólítani egy nőt. Online meg pláne, és ne tudna elmélyült chat-el jobban megismerni a másikat, aztán randizni hívni és stb.


A véleményünket kérdezted, de levelet neked kell írni, és nem a hölgyeknek. Egységes tanácsot nem tud senki adni, hiszen aki itt pl. tanácsol valamit, lehet annak a hölgynek teljesen másak az igényei, mint annak aki tanácsot adott neked.

2022. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
21 vagyok. Egy párkapcsolat szexkapcsolat IS egyben. Az átlagos embernek nagyon max 10 féle hobbija lehet, de amúgy mindenki kb ugyanazt írja pepitában. Az ilyenfajta férfiaktól en speciel menekülök akik önmagukat tolják előtérbe és bemutatkozáskor is már kiselőadást tartanak magukról. Kit érdekel. Nem fog attól érdekelni MINT FÉRFI, hogy szeret kirándulni, filmet nézni vagy kocogni. A bemutatkozaskor nagyon fontos, hogy azonnal valami szikrát kéne kelteni. Plane egy ilyen felületen. Ilyen nyugdijas szöveggel
2022. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
53%
... mint Józsi vagyok, szeretek kertészkedni, neked mi a hobbid,maximum tök reményvesztett 60 éves Arankáknál lehet befutó. Es amúgy a napi 40 férfiból, aki ráír egy társkeresőző nőre, 39 pontosan ilyen unalmas szöveget fog nyomni. Ki kell tűnni.
2022. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!