Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy társkeresőn milyen szöveget írnátok egy srác helyében ami bejön nektek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 16:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%

#10


Idezd legyszi hol irtam, hogy faj? En csak a kerdeshez tartozo objektiv tenyeket kozoltem eddig. Valahogy te erzed magad inkabb erintve a kerdesben, hogy nekem valaszolgatsz. Ronda no vagy talan vagy mi a baj?

2022. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%

Tuti siker nem garantálható, mert minden nő más és más. Én a személyre szabott üzenetnek örülnék a legjobban társkeresőn, amiből látszik, hogy olvasta a profilomat.


"Szia, Nagyon szimpatikusnak találtalak a profilod alapján. Írtad, hogy szeretsz olvasni, mi a kedvenc műfajod?" - ha szeretne valami szépet írni a külsőmre, az is OK, ameddig nem ez a proli "jó bőr vagy, cica" meg "szívesen megnyalogatnám a melleidet" kategória.

2022. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Cyrano de Bergerac ....

Remélem hallottál már róla!


De jobb, ha magadat adod, mert végül kiderül, hogy Te nem is olyan vagy és a nő a tanácsadódat választja!

2022. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mondjuk kevés az info. Pl. Milyen szándékkal ismerkedne komolyan keres társat vagy csak kalandozni akar, szexpartnert keres vagy csak bunkón kihasználni akarja a másikat és random play boy magazinnak vagy ürítő kehelynek nézi a másikat mert nagyon nem mindegy mit akarsz. Pl. En speciel szexpartner keresoknek es urito kehely utan nezoknek nem adnek tanacsot.

Illetve pl. Ha komoly társkeresés akkor legyen már bátor és merjen megszólítani olyat aki tetszik neki mind a bemutatkozo szovege alapjan mind a képe alapján. Bar ezek a dolgok nem ugyanazok mintha élőben tenné. Pl. Most írok egy groteszk példát. Azért egy ilyennél is konkrétabban kifejthetnéd mi a szituáció mert irhatunk kitalált szövegeket, de ha bowlingozni szeretsz es a holgy is akkor nyilvan nem írhatunk ugro ejtoernyozes hobbirol. Magyaran a hobbidnak megfeleloen es kozos érdeklodeseket kibogaraszva a bemutatkozo szovegbol, merj irni egy intelektualis, udvarias és kedves nem tul nyálas és nem letamados női szépséget tulzottan dicsero levelet mert abbol azt fogjak gondolni hogy csak szexpartnert keresel es burkoltan igy probalod becserkeszni. Hidd el a nok sem hulyek veluk is lehet intelligensen beszelni. De azert ahhoz hogy eljegyezhesd a holgyet magadnak is tudni kene hogy alkoss meg egy bekoszono szoveget. 😏

2022. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hát én eleve nem társkeresőn keresnék társat. Rengeteg lehetőség van a valóságban.
2022. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi, hogy:

Valami nagyon megfogott benned, úgy érzem, nagyon különleges lány vagy.

2022. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Meg annyit hozzátennék, hogy amit a 2es írt, az nagyon nem befutó. Akkor írtam ilyesmiket, mikor 13 évesen idegennyelvű levelezőtársaim voltak. Próbáld mindenképp udvarlásra kihegyezni, bókolj, stb.
2022. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

14,17.


Ellentéteseket irtatok.


Most ki hazudik?

2022. okt. 25. 22:21
 19/27 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. En nem vagyok 17-es. Mindenkinek kulonbozo a velemenye. En csak irtam hogy ne mi csajozzunk mar hanem te. De nyilvan ezzel az erovel mi elobb felszednenk neked egy not mint te. Hiszen alap dolgokat nem tudaz megfogalmazni. Pl. Hogyan koszonj be es azt se probaltad hogy elolvasd a neked tetszo holgynek a bemutatkozo szoveget amibol mar tudnad milyen kozos erdeklodesek vannak aminek alapjan tudnal beszelgetest kezdemenyezni. Most mi simsezunk magyaran iranyitsunk teged nő létünkre? Ne már!
2022. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
* tudsz
2022. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!