Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, chaten. Taliztunk is már egyszer. Mit lehet engedni az elsőés második randin szerintetek? Petting mehet már?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi első randi végén csókolóztunk és ennyi. A második randin sem csináltunk többet, egészen 2 hétig nem feküdtünk le. 23/L


Te hány éves vagy?

2010. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D ha ennyire értelmes kérdést tudsz felteni simán mehet a petting első randin. SŐT LEGYEN AZ A PROGRAM! ÍGY MÉG AZON SE KELL GONDOLKOZNI.
2010. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első és a második randin maximum a csókot enged meg a másiknak, kivéve, ha csak szexet akarsz, mert akkor nyugodtan pettingelj már az elsőn is. 28L
2010. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Micsoda kérdés...:S Ha azt írja valaki, hogy símán első alkalommal mehet a szex, akkor le is fekszel vele? Most komolyan,hogy lehet ilyeneket kérdezni? Tényleg hány éves vagy? Szerintem egy randit nem lehet előre eltervezni...minden jön magától. Szerintem a max a csók. Annál tovább nem egy ideig. Számomra kell egy bizonyos szintű bizalom, hogy valakivel lefeküdjek. De ezek a mai tizenévesek már nem így gondolkodnak. Minél hamarabb elvegyék a szüzességüket és meglegyen a téma a suliban...SZÁNALMAS!
2010. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pettingeljetek a TESCO-ban akkor a helyszín és a program megoldva.
2010. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elsö talinál csak ismerkedek és ha kölcsönös a tetszés a végén csók petting?ien hamar?fuuh sztem nem ha nem csak a szexre mégy vagy ö sztem 1 honap mulva:$
2010. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!